• ŚLIWKA - PEELING DO CIAŁA
  • ŚLIWKA - PEELING DO CIAŁA
  • ŚLIWKA - PEELING DO CIAŁA
  • ŚLIWKA - PEELING DO CIAŁA
  • ŚLIWKA - PEELING DO CIAŁA
  • ŚLIWKA - PEELING DO CIAŁA

ŚLIWKA - PEELING DO CIAŁA

49,00 zł
Dodaj do ulubionych
98,9% Składników pochodzenia naturalnego
Nałóż na umytą, mokrą skórę i masuj kolistymi ruchami (ze szczególnym uwzględnieniem stóp i łokci). 
Reguluj siłę tarcia naciskiem własnych dłoni.
Śpiewaj w trakcie masażu.
Spłucz ciało ciepłą wodą, a następnie delikatnie osusz ręcznikiem.
Ostrożnie opuść wannę lub brodzik prysznica - ich powierzchnia może stać się śliska! 

Uwaga: Należy zwrócić uwagę, iż po zastosowaniu scrubu możemy wzbudzać w towarzyszących nam osobach chęć polizania nas lub nawet ugryzienia ;).
Zazwyczaj wystarcza łagodne, aczkolwiek stanowcze, poinformowanie bliskich, że takie zachowania nie są akceptowalne.
Chyba, że są. Wtedy pozostaje po prostu korzystać.
Have fun!

Unikaj kontaktu z oczami.

Przechowuj w miejscu chłodnym, suchym i zacienionym.

Waga: 300 g

Szklany słój z nakrętką

Produkt rzemieślniczy

 

Nasz sztos i bestseller, numero uno prezentowe na każdą okazję i zbieracz nagród wszelakich: pysznie pachnący, odżywczy, olejowy scrub do ciała na bazie cukru trzcinowego.

Uniwersalny poprawiacz nastroju i repelent na smutki.

Grubas, ale łagodny. Wymasuje porządnie, ale skóry nie zedrze :).

Pięknie wygładza i wyrównuje koloryt skóry, dając uczucie odżywienia, nawilżenia, ujędrnienia i uelastycznienia.

Złuszcza martwy naskórek, działając zmiękczająco. Jednocześnie pozostawia na skórze cudowną, delikatną warstwę ochronną i wspiera procesy regeneracyjne naskórka.

Typ zapobiegliwy - opóźnia wrastanie włosków po depilacji ;).

Zdecydowanie z kobiałki "all-in-one" - ciało po kąpieli nie wymaga już kremowania ani żadnych innych zabiegów (no, chyba że głaskania i przytulania, bo przytulania nigdy dość).

Aromatyczny olej z pestek śliwki, olej ze słodkich migdałów, z pestek winogron i olej z awokado, a także masło shea, kakaowe i wosk pszczeli, do tego skwalan trzcinowy i witamina E sprawiają, że historia ta działa skutecznie i łagodnie nie powodując podrażnień.

Słodki, atestowany aromat śliwkowy zamienia kąpiel w relaksujący rytuał.

Powyższy produkt jest produktem rzemieślniczym, przygotowywanym z olejów i maseł roślinnych - jego zapach i konsystencja mogą się więc nieznacznie różnić w zależności od partii.
Nasze kosmetyki przygotowywane są z naturalnych składników (niekiedy wzbogacane kosmetycznym aromatem) - u osób uczulonych na poszczególne ich składniki mogą powodować reakcje alergiczne. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej, prosimy o natychmiastowe zaprzestanie korzystania z produktu i zgłoszenie nam tej reakcji na: pukpuk@ministerstwodobregomydla.pl


Aby mieć pewność, że produkty, które Państwo otrzymują są zawsze świeże, przesyłamy Państwu jedynie kosmetyki o dłuższym niż 6 miesięcy terminie przydatności do zużycia (z wyłączeniem półkul kąpielowych, którym dajemy minimum 3 miesiące). Nie dotyczy to produktów oznaczonych jako "Krótsza data".


Zdjęcia przedstawiają przykładowe aranżacje z wykorzystaniem danego produktu. Cena nie obejmuje elementów dekoratorskich i dotyczy 1 sztuki opisywanego produktu.

Przedstawiamy wyniki badań aplikacyjnych*:
 
- peeling wygładza i zmiękcza skórę, według 100% badanych

podczas masażu złuszcza martwy naskórek, pozostawiając skórę odświeżoną i odczuwalnie sprężystą, według 100% badanych

- pozostawia uczucie nawilżonej i odżywionej skóry, według 93% badanych

- daje uczucie ujędrnienia i uelastycznienia skóry, według 90% badanych

- pozostawia na skórze przyjemną, delikatną warstwę ochronną, według 93% badanych

- poprawia ogólny wygląd i kondycję skóry, według 93% badanych

- regeneruje skórę, według 87% badanych

- relaksuje i poprawia nastrój, według 87% badanych

- pięknie pachnie, według 97% badanych

- dzięki Śliwce, kąpiel i prysznic stanowią przyjemny rytuał, według 93% badanych


Badania aplikacyjne przeprowadzone przez niezależne laboratorium na grupie 30 osób w wieku 18-64 lat, o skórze suchej i normalnej. Czas badania - 4 tygodnie.
Pytania naszych klientów
Czy peeling może być stosowany do twarzy?

Tak zwanym ścierniwem, czyli składnikiem złuszczającym w naszym peelingu śliwkowym jest cukier trzcinowy, którego kryształki są twarde i mają stosunkowo ostre krawędzie. Tego typu ścierniwo jest zdecydowanie zbyt mocne dla delikatnej skóry twarzy i mogłoby powodować podrażnienia oraz mikrouszkodzenia. Zdecydowanie więc zalecamy korzystanie ze Śliwki od szyi w dół ;). Do oczyszczania twarzy polecamy natomiast peeling w tubie - Chałwę.

Czy można kupić mniejsze opakowanie peelingu lub jego próbkę?
Niestety na ten moment sprzedajemy peeling wyłącznie w jednym rozmiarze - w dużych słoikach 300 g.
Czy mogę zabrać peeling do samolotu?

To jedno z pytań, na które nie potrafimy udzielić 100% trafnej odpowiedzi. Teoretycznie rzecz biorąc, zawartości peelingu jako substancji o charakterze stałym nie określa się w mililitrach, lecz w gramach - nie powinien się więc klasyfikować jako płyn, dla którego obowiązuje nas limit 100 ml pojemności. W praktyce niestety wiemy, że podczas kontroli bagażu podręcznego na lotnisku nasi Klienci niejednokrotnie stawali przed koniecznością wyrzucenia całego słoika peelingu do kosza :(. Dla pewności radzimy więc przewozić peeling w bagażu rejestrowanym lub, niestety, całkiem z niego zrezygnować :(.

Czy peeling jest tłusty?
Peeling Śliwka jest napakowany po brzegi wspaniałymi olejami - m.in. olejem śliwkowym, olejem ze słodkich migdałów, olejem z pestek winogron czy olejem z awokado. Zawiera również nierafinowane masła: shea i kakaowe oraz wosk pszczeli (prosto z ula!). Peeling sensu stricto "nie pływa" w olejach, ale konsystencją przypomina mokry piasek :). Po użyciu Śliwki pozostaje na skórze delikatny, ochronny film olejowy. Powiemy więc, że jest to peeling tłuszczowy, ale wcale nie taki tłusty ;).
Kiedy używam peelingu cukier w nim zawarty trochę się "sypie" - jak sobie z tym poradzić?
Aby uniknąć osypywania się cukru w trakcie wykonywania masażu, po nabraniu peelingu na dłoń polecamy spróbować złożyć ją lekko w kształt "łódeczki", aby ściśle przylegała do ciała podczas jego masowania i w ten sposób przytrzymywała cukier przy skórze.
Czy stosując peeling mogę podrażnić sobie skórę?
Wykonany delikatnymi, okrężnymi ruchami peeling śliwkowy absolutnie nie powinien podrażnić skóry. Jednak z uwagi na fakt, że ścierniwem naszego peelingu jest gruboziarnisty cukier trzcinowy, aby zminimalizować ryzyko podrażnienia skóry, polecamy stosować peeling nie częściej niż raz na kilka dni. Ponieważ nasz peeling jest produktem kilkunastoskładnikowym, prosimy również zwrócić uwagę na ewentualne uczulenia lub alergie - jeśli takowe występują na którykolwiek ze składników, prosimy nie stosować peelingu go na swojej skórze. Peelingu nie zaleca się również wykonywać na skórze podrażnionej (np. po świeżo wykonanym zabiegu depilacji laserowej, tatuażu, opalaniu).
Czy peeling jest mocnym ścierakiem, czy raczej ma działanie lekko złuszczające?
Peeling Śliwka nazywany jest przez nas łagodnym "grubasem" - choć jest gruboziarnisty, dobrana mieszanka olejów i maseł łagodzi ostrość drobinek :). Dzięki doskonałemu wyważeniu będzie dobrze, ale delikatnie, złuszczał. Stopień ścieralności produktu w dużej mierze zależy od wykonywanego przez nas nacisku i w ten sposób należy kontrolować jego siłę tarcia.
Czy peeling jest drobny czy raczej gruby?
Bazą naszego śliwkowego peelingu jest cukier trzcinowy - jest więc on raczej gruboziarnisty, jednak doskonale dobrana mieszanka olejów i maseł w idealny sposób "otacza" drobinki, przez co produkt nie jest zbyt ostry. To bardzo łagodny "grubas" :).
Czy po Waszym peelingu muszę zastosować balsam do ciała?
Ze względu na dużą zawartość olei i maseł, skóra po wykonaniu masażu naszym peelingiem jest mocno odżywiona, uelastyczniona i mięciutka w dotyku. Scrub Śliwka pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną i wspiera procesy regeneracyjne naskórka. Naszym zdaniem użycie balsamu nie jest już konieczne, ale pozostawiamy to Państwa indywidualnym odczuciom :).
Na ile użyć starcza jedno opakowanie peelingu?
Trudno nam jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, sprawa to bowiem dość indywidualna. Jedni nabierają produkt skromniej, inni traktują się nim dość hojnie - czasem masując się "od stóp do głów", czasem peelingując tylko wybrane partie ciała. Uśredniając doświadczenia naszych Klientów, powiedzielibyśmy, że jeden słoik peelingu wystarcza na kilkanaście razy :).
Jaka jest konsystencja peelingu?
Konsystencja naszego peelingu jest sypka - odpowiednio dobrana zawartość olejów oraz maseł sprawia, że cukier trzcinowy jest nimi nasączony. Podczas masażu drobinki cukru złuszczają martwy naskórek, pozostawiając na skórze delikatny, olejowy film. Skóra pozostaje miękka i gładka w dotyku :). Aby zachować wszystkie właściwości peelingu, warto trzymać go poza wanną/prysznicem i korzystać z odłożonej uprzednio do miseczki porcji. To uchroni nasz peeling przed nalaniem do niego wody podczas kąpieli i zbrylenia cukru w kontakcie z tym ciepłym płynem.
Czy ze względu na szklany słoik nie jest ciężki?
Nie da się ukryć - szklany słoik plus 300 gramów samej zawartości ważą na pewno więcej niż podobny produkt w plastikowym opakowaniu. Z tego względu zalecamy szczególną ostrożność przy korzystaniu z peelingu w łazience i unikanie podnoszenia go wilgotnymi rękami, gdy łatwo o wyślizgnięcie i upadek. Zarówno peeling, jak i brodzik czy wanna i własne stopy będą Państwu wdzięczne ;).
Czy zapach po spłukaniu peelingu długo utrzymuje się na skórze?
W tym miejscu pragnęłybyśmy oddać głos naszym Klientom - według nich zapach utrzymuje się na skórze przez dłuższy czas, jednocześnie nie będąc zbyt ciężkim i duszącym, a raczej przyjemnym i "do schrupania" :).
Czy oleje zawarte w peelingu zostają na skórze po spłukaniu produktu?
Tak - oleje zawarte w peelingu pozostają na skórze w postaci delikatnego, ochronnego filmu o cudownym zapachu - z racji tego użycie balsamu nie jest koniecznie :).
Czy nadaje się do użycia po goleniu/depilacji?
W zależności od stosowanej metody depilacji, skóra po goleniu jest mniej lub bardziej narażona na podrażnienie, czy nawet mikrouszkodzenia. W takim stanie zdecydowanie nie powinno się jej dodatkowo złuszczać - radzimy więc dla pewności przełożyć wykonanie peelingu na kolejne dni :). Dzięki masażowi peeling opóźni wrastanie włosków po depilacji :).
Czy słoik po peelingu można wykorzystać do produktów spożywczych?
Jak najbardziej! Jesteśmy zwolennikami ponownego wykorzystywania szklanych opakowań po kosmetykach, do czego staramy się zachęcać również Państwa :). Prosimy jedynie o dokładne umycie słoika i wyparzenie go przed ponownym użyciem.
Czy możemy go używać podczas ciąży?
Peeling może być stosowany przez kobiety w ciąży, przy zachowaniu delikatności podczas masowania rosnącego brzuszka. Prosimy jednak mieć na uwadze, że jego wyrazisty, słodki aromat może nie odpowiadać paniom silnie reagującym na zapachy :).
Czy niweluje rozstępy, cellulit?
Regularne masowanie skóry pobudza krążenie i poprawia jej elastyczność, dzięki czemu może zapobiegać utracie jędrności. Sama pielęgnacja może jednak nie zapewnić satysfakcjonujących efektów, jeśli nie zadbamy również o odpowiednią dietę i dawkę ruchu :). Niestety, wykonywanie peelingu nie zniweluje już utrwalonych rozstępów, ale ograniczy pojawianie się nowych i znacznie lepiej poradzi sobie z cellulitem.
Czy peeling ma działanie nawilżające?

Z dumą prezentujemy na naszej stronie wyniki badań aplikacyjnych poszczególnych kosmetyków. W przypadku Śliwki, aż 93% badanych* uważa, że pozostawia ona uczucie nawilżonej i odżywionej skóry :). Od siebie możemy tylko dodać, iż peeling pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną, która zapobiega utracie wilgoci z naskórka :).

* Badanie aplikacyjne przeprowadzone przez niezależne laboratorium na grupie 30 osób w wieku 18-64 lat, o skórze suchej i normalnej. Czas badania - 4 tygodnie.

Jeśli mają Państwo pytania związane z wybranym produktem, prosimy zamieścić je w formularzu. Odpowiemy mailowo w ciągu 48h, a zadane pytanie pojawi się w tej zakładce, aby pomóc innym klientom w wyborze :)
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Liczba wystawionych opinii: 38
5
37
4
0
3
0
2
1
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
Magdalena, Klucze
5/5
2021-08-10
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Aleksandra
5/5
Fajnej złuszcza a zarazem nawilża, zapach cudowny, uwielbiam!
2021-06-21
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Ela
5/5
Ten peeling jest cudowny. Zamierzam go na jesień zamówić znowu chciałabym tylko żeby stworzono jeszcze jakiś inny zapach :)
2021-06-17
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Maria, Dzierżoniów
5/5
Jestem bardzo zadowolona. Szukałam długo ciekawego peelingu, a jestem z osób, które lubią mocne peelingi. Wzięłam na próbę, bo akurat kupowałam szczotkę do masażu. Po pierwsze zapach. Nie jest on mdły, ale intensywny. Sam peeling mocny, ale nie na tyle by nas poranić. Skóra po nim? Cały czas się dotykam, bo nie mogę uwierzyć jaką mam przyjemną skórę. ❤️
2021-06-14
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Hana, Poznan
2/5
Piekny zapach i piekny kolor. Lubie ten lekki "film", jaki ten kosmetyk zostawia na ciele. Niestety, produkt zbyt malo sie "trzyma" skory i zanim zdaze go wetrzec to wiekszosc spadnie na ziemie. To bylo moje drugie opakowanie. Pierwsze, kilka lat temu, bylo fantastyczne.
2021-05-26
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Aleksandra, Warszawa
5/5
Używam od kilku lat, jest cudowny! Pięknie pachnie i rewelacyjnie nawilża skórę. Polecam każdemu:)
2021-03-25
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Magdalena, Katowice
5/5
Świetny, gruboziarnisty peeling o obłędnym zapachu i fajnej konsystencji :) Bardzo dobrze złuszcza naskórek, pozostawiając skórę miękką i odżywioną. Po zastosowaniu nie jest konieczne użycie balsamu, bo na skórze pozostaje bardzo przyjemny film :) Plus za szklane opakowanie, bez nadmiaru plastiku :)
2021-03-21
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Alicja, Gdańsk
5/5
Świetnie złuszcza i nawilża. Pachnie obłędnie :)
2021-03-07
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Patrycja, Warszawa
5/5
Najlepszy peeling jaki kiedykolwiek w zyciu miałam :) Sztos!
2021-01-04
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Julia, Szczecin
5/5
Piling śliwkowy do ciała jest świetnym kosmetykiem, obłędnie pachnie i pozostawia niesamowicie gładka i nawilżona skórę. Nie trzeba już nic po nim nakładać. Bardzo fajny.
2020-11-13
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Aleksandra, Kraków
5/5
Szczerze go kocham. Do tej pory za każdym razem kupowałam inny peeling pod prysznic. Od momentu, jak trafiłam na ten, to nie widzę już sensu. Całe ciało jest po nim miękkie, mocno nawilżone. Jest wręcz doskonały do stóp - po dłuższym stosowaniu można wyrzucić pumeks i kremy. Pachnie jak delicje. Jest to mój ulubiony produkt tej marki. Kupuję go znajomym na urodziny i inne okazje, bo takim dobrem trzeba się dzielić.
2020-11-07
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Monika, Gorzów Wlkp.
5/5
OMG! Co to jest za peeleing! Cudnie złuszcza i jeszcze cudowniej nawilża i natłuszcza. A jak pachnie!!! Trzeba uwazac przy wychodzeniu spod prysznica, by nie fiknąć na śliskiej nawierzchni.
2020-11-06
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Rosemary, Gdansk
5/5
Ten peeling niestety nie jest jadalny. Gdyby byl, to byłby absolutnym ideałem i wzięłabym z nim ślub. Szkoda, że nie sprzedają go w pięciolitrowych wiadrach - wtedy moglabym go używać codziennie i okładać się nim z przyjemnością. Niestety, trzeba dawkować sobie tę przyjemność. Skora po nim jest rala, że nie trzeba balsamu. Jest wspanialy
2020-10-13
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Angelika, Warszawa
5/5
Niezmienny ulubieniec! Szczególnie na jesieniarskie wieczory SPA, kiedy nie mam ochoty myć łazienki po peelingu kawowym ;) Peelinguje i nawilża jednocześnie - no cudo!
2020-10-12
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Hair Shape, Wrocław
5/5
Ten produkt to złoto! Pachnie jak najlepszy deser aż chciałoby się go zjeść ❤️ A skóra po nim to magia !!!
2020-10-12
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Jagoda, Poznań
5/5
Wielką zaletą tego peelingu (oprócz pięknego zapachu, efektu nawilżenia i ogólnie przyjemnej aplikacji) jest to, że jest jednocześnie skuteczny i delikatny, nie ma w sobie żadnych drobinek, które przy nieodpowiednim ruchu mogłyby spowodować skalecznie.
2020-10-09
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Adriana, PIASECZNO
5/5
dołączam do peanów na cześć tego jegomościa:) fajne to i przyjemnie się stosuje (uwierzcie mi - peelingów ci u mnie dostatek) - polecam odwrócić czasami do góry dnem, aby oleje nie spływały na dno słoiczka:)
2020-10-08
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Marta, Wrocław
5/5
To jest cudo zamknięte w słoiku! Pachnie jak śliwki w czekoladzie, peelinguje i zostawia na skórze przyjemna warstewkę olejku. Ideał
2020-10-08
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Anna, Wrocław
5/5
Uwielbiam! Towarzysz na jesienne wieczory!
2020-10-08
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Aneta, Warszawa
5/5
Duży słoik, peeling dobrze ściera naskórek a oleje pozostawiają ją natluszczoną, smaczny delikatny zapach. Produkt na 5.
2020-08-09
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Agnieszka, Zabrze
5/5
Miłość od pierwszej aplikacji
2020-04-18
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Natalia, Piła
5/5
Ilość opini świadczy tylko o fenomenie tego produktu. Na początku zniechęcona dość grubym i twardym peelingiem po pierwszym użyciu rozkochał mnie i moją skórę w sobie! Polecam z całego serca! A zapach - uczta dla zmysłów! Skóra po użyciu rewelacyjnie natłuszczona, aż chciałoby się stosować codziennie :)
2020-04-07
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Magdalena, Gostycyn
5/5
Ja nie wiem czy to jest normalne (raczej nie:) ) ale dla mnie to jest tak luksusowy kosmetyk, że żal mi się nim szorować i zostawiam tylko na specjalne okazje lub mega depresyjne wieczory :) I tak, jest słodki jakby ktoś pytał (lizałam :) )
2020-03-31
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Ewa, Wrocław
5/5
Cudowny produkt, momentalnie skóra jest miękka i tlusciutka. Zapach taki, że jeszcze długo po kapiel wacham swoje ręce i łydki:)) troszkę się sypie, myślę, że z rękawica do peelingu byłoby łatwiej go używać . Na pewno kupię kolejne sloiczki.
2020-03-31
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Marta, Białystok
5/5
Nie wiem jak mogłam żyć bez tych wszystkich cudów z Ministerstwa Dobrego Mydła. Peeling jest królem, a królową serum róża- malina. Peeling cudnie pachnie, świetnie złuszcza i genialnie nawilża, uzależniłam się. Polecam bardzo bardzo :D
2020-03-05
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Agnieszka, Łódź
5/5
Peeling jest jest rewelacyjny, dobrze oczyszcza i nawilża skórę. Lekko natłuszcza, ale nie zostawia nieprzyjemnej tłustej warstwy. Dodatkowo ma piękny zapach.
2020-02-28
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Natalia, Szczecin
5/5
Piękny zapach, skóra po nim zostaje gładka, nawilzona, mięciutka i pachnącą
2020-02-10
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Katarzyna, Biała Podlaska
5/5
Nie ma lepszego peelingu! Fantastycznie złuszcza, nawilża i cudownie pachnie. W dodatku jest wydajny. Zdecydowanie numer jeden wśród peelingów :)
2020-02-03
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Natalia, Cieszyn
5/5
Dostałam Set Śliwka pod choinkę od siostry. Wszystkie produkty są rewelacyjne ale... to peeling skradł moje serce! Pięknie pachnie a skóra po nim idealnie gładka, pokryta jakby delikatną warstwa balsamu co dla mnie, osoby która nie lubi się niczym smarować i tych wszystkich lepkich warstw, jest rewelacją! Na stałe zostaje w mojej wieczornej pielęgnacji. Polecam i wrzucam do koszyka kolejne opakowanie
2020-02-02
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Marta, Strzyżewice
5/5
Zapach ciasta śliwkowego . Peeling warty uwagi, ładnie spełnia swoje zadanie- złuszcza naskórek dodatkowo skóra po zabiegu jest niesamowicie nawilżona.
2020-01-31
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Katarzyna, Warszawa
5/5
Po przetestowaniu wielu peelingów ten jest stanowczo najlepszy ! Po prysznicu z tym cudownym specyfikiem na skórze pozostaje delikatna "warstwa" dzięki , której skóra jest super nawilżona. Gorąco wszystkim polecam!
2020-01-17
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Natalia, Wadowice
5/5
Peeling jest nieprawdopodobny. Pięknie pachnie i jest na tyle ostry, że daje sobie radę z wszystkim, czego chcę się pozbyć... :) Mój zapas powoli się kończy, z przyjemnością kupię kolejny słoik.
2020-01-09
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Wioletta, Motycz
5/5
Fantastyczny piling. Wygląda i pachnie tak, że mogłabym jeść łyżkami. Świetnie wygładza skórę, zmiękcza, nie potrzeba już żadnego kremu czy balsamu. Bardzo wydajny, nie mogłam zużyć w terminie, ale po dacie ważności też żadnej krzywdy nie zrobił.
2019-12-06
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Kasia, Tychy
5/5
Dawno, dawno temu pewna Iga Roku powiedziała: '';spróbuj koniecznie''. Spróbowałam i już się nie rozstajemy - ja i mój przyjaciel śliwek. Idealny na stopy i dłonie... Idealny na wszystko :)
2019-12-03
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Beata, Bytom
5/5
Pewnie należę do tego znikomego ułamka procentu, któremu ten peeling nie pasuje ze względu na zapach. Uwielbiam olej śliwkowy, a nie mogę znieść zapachu tego produktu. Obiektywnie jest to jednak bardzo wypasiony w składniki peeling. Wart swojej ceny i testów!
2019-12-03
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Karolina, Szczecin
5/5
Nie mogę go kupować, bo mam ochotę wyjeść go łyżką... ;) pachnie OBŁĘDNIE i robi robotę - skóra jest nawilżona, fajnie napięta, a zmysły dopieszczone. Czego chcieć więcej...
2019-11-25
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Paulina, Wrocław
5/5
Cudowny zapach, formuła, wspaniała, nawilżona skóra. Uzależniłam się po pierwszym użyciu! Do tego szklane opakowanie!
2019-11-21
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Lena, Warszawa
5/5
Najlepszy peeling jaki miałam przyjemność stosować, a miałam ich mnóstwo. Przede wszystkim skład- skład peelingu jest wprost idealny! Peeling świetnie spełnia swoją rolę, pachnie bosko, a ciało pozostaje na tyle nawilżone, że nie trzeba później używać żadnego balsamu. Na stałe zagościł w mojej łazience :)
2019-11-19
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
pixel