Miękka, wygładzona i oczyszczona skóra dzięki regularnemu peelingowaniu

Peelingi to jeden z ważniejszych etapów pielęgnacji, a na efekty ich stosowania nie trzeba długo czekać, ponieważ zauważalne są już po pierwszym użyciu. Złuszczają martwy naskórek i głęboko oczyszczają, pozostawiając skórę gładką i miękką, doskonale przygotowaną do kolejnych etapów pielęgnacji. Dzięki nim skóra nabiera zdrowego wyglądu, a składniki odżywcze zawarte w kremach, olejkach czy serach lepiej się wchłaniają. Peelingi wspierają i przyspieszają także procesy naturalnej odnowy naskórka, spowalniając procesy starzenia i regulując pracę gruczołów łojowych.

Jakie są peelingi Ministerstwa?

Pracując nad recepturą naszych peelingów przykładamy ogromną wagę do tego, aby tworzyć je z najwyższej jakości składników i tak dobierać surowce, aby uzupełniały się działaniem. Pragniemy, aby finalny produkt spełniał Państwa oczekiwania. W efekcie nasze peelingi nie tylko pięknie pachną, ale również sprawiają, że cera jest oczyszczona, staje się miękka, gładka i odżywiona. Są łagodne dla skóry, nie powodują przesuszania oraz efektu ściągnięcia. Idealnie przygotowują skórę na przyjęcie odżywczych olejków i nawilżających kremów. Mogą być stosowane również jako peeling do suchych i szorstkich dłoni, sprawiając, że skóra staje się odżywiona i gładka.

Miękka, wygładzona i oczyszczona skóra dzięki regularnemu peelingowaniu

Jak używamy peelingów do twarzy?

Rekomendujemy stosowanie peelingów 1-2 razy w tygodniu, ponieważ są to produkty dogłębnie oczyszczające i złuszczające. Ważnym jest, aby aplikować peeling na oczyszczoną i lekko zwilżoną skórę. Wystarczy nanieść scrub na zwilżone dłonie, rozetrzeć w palcach, a następnie nałożyć na zwilżoną skórę i rozprowadzić kolistymi ruchami (pomijając okolice oczu). Moc peelingu regulujemy naciskiem swoich dłoni, co pozwala na wykonanie delikatniejszego lub mocniejszego peelingu twarzy. Po chwili scrub wystarczy spłukacć ciepłą wodą i można przystąpić do kolejnych etapów pielęgnacji.

Co stosować po peelingu twarzy?

Zależy to od potrzeb Państwa cery. Jeśli jesteście Państwo posiadaczami cery suchej, po peelingu warto zadbać o dodatkowe nawilżenie skóry - ulubiony krem lub olejek możecie więc Państwo aplikować bezpośrednio po wykonaniu zabiegu oczyszczania. W przypadku cery tłustej mogą Państwo dodatkowo po peelingu przemyć twarz płynem micelarnym lub hydrolatem i - jeśli Państwo lubią - nałożyć ulubiony krem lub olejek.

Rozwiń

Zwiń

Peelingi do twarzy i ust

      pixel