Gotowe zestawy prezentowe dla miłośników naturalnych kosmetyków :)

W Ministerstwie, poza pasją i miłością do tworzenia kosmetyków naturalnych, mamy jeszcze jedno zamiłowanie, a jest to przygotowywanie upominków.
W tym miejscu pragniemy Państwu przedstawić pięknie opakowane, gotowe do wręczenia zestawy prezentowe do pielęgnacji twarzy - skomponowane tak, by wywoływać uśmiech i takie ciepłe uczucie w serduszku… nie tylko u osoby obdarowywanej ;). Idealne jako upominek na każdą okazję (a nawet bez ;)).

Jakie produkty znajdują się w zestawach?

Zestawiając nasze kosmetyki w mniejsze lub większe sety dbamy o to, aby zawarte w nich produkty tworzyły spójną całość - mogą być to serie kosmetyków dzielące tę samą nutę zapachową, jak również uzupełniające się działaniem. Zdarza nam się też bardzo często łączyć i jedno, i drugie :). Tak powstał set "MDM x Liquid Memory" - w eleganckim, ekologicznym opakowaniu znajdziecie Państwo 2 bestsellerowe produkty z serii Róża-Malina (odżywcze, olejowe serum do twarzy oraz bogaty, regenerujący krem do twarzy) oraz francuski hydrolat z róży damasceńskiej. Oczyszczenie i spryskanie skóry hydrolatem idealnie przygotowuje skórę na przyjęcie dobroczynnych składników aktywnych i witamin zawartych w serum oraz kremie (które stosować można zamiennie, lub łącząc je ze sobą, gdy czujemy, że skóra potrzebuje uderzeniowej dawki odżywienia i nawilżenia :)). W zestawie "Czysta buzia" znajdziecie Państwo z kolei hydrofilowy olejek do mycia i demakijażu twarzy Róża-Malina oraz ułatwiającą oczyszczanie (szczególnie przy użyciu olejów) wielorazową, materiałową ściereczkę.

Rozwiń

Zwiń

Akcesoria i zestawy kosmetyków do twarzy

      pixel