Naturalne kremy do twarzy od Ministerstwa

Nawilżające i odżywcze, kojące i łagodzące podrażnienia, matujące, wygładzające… wciąż kombinujemy dla Państwa nowe receptury :). Marzymy o kremie dedykowanym wrażliwcom, o kremach z filtrem, balsamach i mleczkach, kremach dla dzieci i specjalnych formułach dla panów. Wierzymy, że jeśli będziemy pracować wystarczająco ciężko, to za jakiś czas spotkacie tu Państwo wybór doskonałych emulsji :).

Jakie są kremy Ministerstwa Dobrego Mydła?

Pełne składników pochodzenia naturalnego, ekstraktów roślinnych, witamin i składników aktywnych. Dedykowane cerom mieszanym i przetłuszczającym się (Hydromineralny krem do twarzy H2O), a także suchym, dojrzałym, potrzebującym regeneracji (Konfitura Róża-Malina). Dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Zanim wstąpiły do oferty sklepu, każdy z nich przeszedł długą drogę - od wyboru odpowiednich surowców, dobieranych tak, aby działały ze sobą w synergii i tworzyły skuteczną, spójną całość, przez dobór zapachu i korygowanie kolejnych wersji tak, aby uzyskać zadowalającą konsystencję. Kolejno prace nad opakowaniem i jego graficzną wizualizacją, a w końcu długotrwałe badania aplikacyjne, aparaturowe oraz dermatologiczne. Tworzenie nowego kosmetyku to często długi i monotonny proces, który mimo przeciwności (a te pojawią się dość często i niezapowiedzianie ;)), wart jest każdej poświęconej mu sekundy, aby w końcu odwdzięczyć się zadowoleniem i uznaniem płynącymi z Państwa strony (oraz szybko zdobywając status bestsellera wśród kosmetyków kupowanych w naszym sklepiku ;)).

Który krem wybrać?

Różano-malinowa konfitura wypracowała już sobie mocną pozycję jako krem-rakieta, dedykowana cerze suchej, zmęczonej, a także dojrzałej i z tendencją do zaczerwienień. Regenerująca, nawilżająca, bogata w składniki odżywcze, witaminy i koenzym Q10 bomba doskonała - sprawdza się zarówno na dzień, jak i na noc.
H2O - drugi krem w naszej ofercie - jest leciutką propozycją dla cer mieszanych i tłustych. Dobrze się rozprowadza, błyskawicznie wchłania i nie obciąża skóry. Łagodzi podrażnienia, delikatnie matuje i przywraca skórze zdrowy wygląd. Idealnie nadaje się jako krem pod makijaż.

Rozwiń

Zwiń

Naturalne kremy do twarzy

      pixel