Gotowe sety prezentowe, pakowanie indywidualnych zestawów oraz bony podarunkowe

W Ministerstwie znajdziecie Państwo starannie skomponowane i elegancko zapakowane gotowe zestawy prezentowe - część z nich dostępna jest w sklepie przez cały rok, część występuje w wersjach limitowanych, na takie okazje jak: Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Boże Narodzenie. W każdy zestaw wkładamy swoje doświadczenie i wiedzę, co sprawia, że upominek zyskuje nie tylko piękną narrację i historię, ale przede wszystkim nie stanowi połączenia randomowych produktów - w naszych zestawach prezentowych znajdziecie Państwo kosmetyki naturalne, które wzajemnie uzupełniają się w pielęgnacji i pozwalają tworzyć kompletne rytuały pielęgnacyjne. Zestawy przygotowujemy tak, aby stanowiły gotowy do wręczenia upominek - produkty pakowane są w ekologiczny kartonik z pieczęcią Ministerstwa na wieku, a całość opatrywana jest ozdobną owijką z grafiką adekwatną do okazji.

Upominki na każdą okazję

Upominki mogą być małe, niezobowiązujące, ale i całkiem pokaźne. Dedykowane, ale i uniwersalne, dla osób bliskich, ale i dalszych, których preferencji kosmetycznych nie znamy zbyt dobrze. Na większą i mniejszą okazję (a nawet bez ;)) oraz dla samych siebie, gdy dopadają nas deszczowe wieczory, a ciało i dusza domagają się czekolady, lodów i rozpieszczania na najwyższym poziomie ;). Możecie Państwo wybierać spośród skomponowanych przez nas zestawów lub stworzyć prezent spełniający indywidualne preferencje, ponieważ poza gotowymi setami prezentowymi udostępniamy Państwu również opcję "Pakowanie". W pakowaniu prezentowym zawarty jest kartonik, ozdobna owijka oraz kartka, na której możecie Państwo wypisać życzenia, lub zrobimy to za Was - życzenia prosimy wpisać w odpowiednim okienku dostępnym w checkoucie sklepu.

Bony prezentowe - deska ratunkowa ;)

Bony podarunkowe to najlepsze wyjście awaryjne w sytuacji, gdy poszukiwania idealnego upominku zdają się trwać w nieskończoność, a czas do imprezy niebezpiecznie się kurczy ;). Eleganckie, drukowane na sztywniejszym, białym papierze, pakowane w biały kartonik z pieczęcią Ministerstwa stanowią idealny, niezobowiązujący upominek dla każdego. Dostępne są w trzech wariantach kwotowych, z możliwością realizacji zarówno w sklepie online, jak i w firmowych sklepach stacjonarnych Ministerstwa Dobrego Mydła w Warszawie i Szczecinie. Jeśli potrzebujecie Państwo mieć bon u siebie ekspresowo - jest taka możliwość. Wybierzcie kwotę, opłaćcie zamówienie i dajcie nam znać, aby bon wysłać w formie elektronicznej, do własnego wydruku - taka opcja jest zdecydowanie bardziej less waste'owa - oszczędzamy papier i zmniejszamy ślad węglowy! Niezależnie od tego, co Państwo wybiorą, możecie być pewni - w Ministerstwie Dobrego Mydła stawiamy na jakość, bezpieczeństwo, dbałość o najdrobniejsze szczegóły i zadowolenie klienta. Życzymy miłego obdarowywania!

Rozwiń

Zwiń

Gotowe zestawy, pakowanie prezentowe i bony upominkowe

      pixel