Facegroovin' - kobido reinvented

Aplikacja Facegroovin' to drugi projekt Ani i Uli, który wdrożyły wspólnie z Edytą Maksimowicz, która jako pierwsza połączyła automasaż i trening mięśni twarzy z treningiem i automasażem całego ciała, uwzględniając statykę kręgosłupa jako bazę pod naturalny slowaging. Mówiąc krótko: dbaj o swój kręgosłup, żeby Twoja buzia pozostawała w dobrej kondycji.
Facegroovin' łączy elementy japońskiego masażu twarzy, kobido i wielu innych technik z całego świata i scala je z protokołami ćwiczenia całego ciała. W mobilnej aplikacji na iOS i Android codziennie ćwiczysz z Edytą, aby uzyskać konkretne, wybrane przez siebie korzyści od ujędrnienia po poprawę owalu twarzy.
Korzystając z przygotowanych przy współpracy z masażystkami Fg' narzędzi, takimi jak specjalnie wyprofilowane, ceramiczne gua sha, wygładzisz drobne zmarszczki, zredukujesz napięcia mięśniowe zgromadzone na twarzy oraz poprawisz przepływ krwi i limfy. W przygotowaniu jest również linia kosmetyków do masażu, zarówno w wersji gabinetowej, jak i dla klientów indywidualnych. Złociste i kolorowe piegi Fg' sprawią natomiast, że się uśmiechniesz, a to więcej niż wszystkie ćwiczenia świata :)

Rozwiń

Zwiń

biodegradowalny brokat z celulozy

      pixel