Polecany
  • Róża-Malina - hydrofilowy olejek do mycia i demakijażu
  • Róża-Malina - hydrofilowy olejek do mycia i demakijażu
  • Róża-Malina - hydrofilowy olejek do mycia i demakijażu

Róża-Malina - hydrofilowy olejek do mycia i demakijażu

62,00 zł
99,3% Składników pochodzenia naturalnego
Dodaj do ulubionych
  • Pojemność: 140 ml
  • Butelka z ciemnego szkła z pompką
  • ---
  • Hydrofilowy olejek do mycia i demakijażu twarzy.
  • Wydajny, delikatny, a przy tym skuteczny - idealny do codziennego stosowania.
  • Kosmetyk wegański.
Opis

Idealny demakijaż pachnący pączkiem z różą? Przedstawiamy Państwu skuteczny, ale jednocześnie łagodny, hydrofilowy olejek do mycia i demakijażu twarzy Róża-Malina, który swoim zapachem urzeka i uprzyjemnia codzienną pielęgnację! Niezwykle wydajny, wygodny w stosowaniu i aplikacji, łatwo się rozprowadza i zmywa nawet wodoodporny makijaż oczu, nie pozostawiając uczucia przesuszenia i ściągnięcia skóry. Dobrze radzi sobie także z oczyszczaniem skóry po zastosowaniu kremu z filtrem (choć akurat tę deklarację potwierdzić możemy jedynie własnym doświadczeniem ;)). Stosowanie olejku myjącego Róża-Malina poprawia ogólny wygląd skóry, dodając jej blasku i pozostawiając miękką i gładką.


Naturalny i wegański olejek do demakijażu

Hydrofilowy olejek do demakijażu Róża-Malina to aż 99,3% składników pochodzenia naturalnego - to połączenie doskonałej bazy naturalnych, odżywczych olejów (m.in.: oleju ryżowego, ze słodkich migdałów, skwalanu trzcinowego i nierafinowanego oleju z owoców dzikiej róży oraz nasion malin) z emulgatorami (wybrałyśmy te delikatne i skomponowałyśmy w idealnej proporcji tak, żeby były skuteczne). Odpowiednio dobrany skład pozwala olejkowi dobrze rozpuszczać makijaż oraz zanieczyszczenia, a dodatek emulgatorów sprawia, że olejek błyskawicznie emulguje (łączy się z wodą), z łatwością się spłukuje i skutecznie oczyszcza skórę, nie pozostawiając po sobie tłustej warstwy. Efekt finalny mycia olejkiem zależy oczywiście od rodzaju zanieczyszczeń oraz stanu cery - jeśli mimo wszystko sam olejek okaże się niewystarczającym produktem myjącym, po użyciu olejku Róża-Malina polecamy sięgnąć po piankę lub żel do mycia twarzy, celem oczyszczenia skóry z pozostałych zabrudzeń.

PS: Olejek myjący Róża-Malina doskonale współpracuje z naszymi ściereczkami, które pozwalają jeszcze dokładniej oczyścić twarz i dekolt z zanieczyszczeń.

Kosmetyk wegański - potwierdzone certyfikatem V-Label Vegan.
Przebadany dermatologicznie. Odpowiedni dla dorosłych i dzieci powyżej 10 roku życia.


Dla ciekawskich - o oczyszczaniu olejami

Kochamy oleje. Wszystkie. Służą nam do natłuszczania, odżywiania skóry, regenerowania i nabłyszczania, a także do masowania, smażenia (i sałatek ;)) i... mycia! Nie sposób jednak zignorować faktu, że nie każdy z nich, nie zawsze, a przede wszystkim nie wszystkim służy. Są przecież skóry preferujące lekkie emulsje, ale i osoby, które zwyczajnie nie cierpią tej (ukochanej przez nas ;)) tłustej warstewki rozkosznego, olejowego poślizgu. A jeśli chodzi o mycie, to bywa przecież też, że i tłuszczomaniak potrzebuje mycia "do czysta", szykując się na kurację tonikiem czy położenie ulubionego kremu.
Jak wiemy, tłuszcze łączą się z tłuszczami, takimi jak: makijaż, krem SPF, czy nadmiar sebum. A ponieważ się z nimi łączą, dobrane w odpowiedni sposób pozwalają je pięknie usunąć z twarzy, bez naruszania naturalnej warstwy ochronnej skóry - zastępujemy nimi bowiem silne środki myjące. Tradycyjne oleje lub ich mieszanki, używane zazwyczaj w OCM (ang. Oil Cleansing Method) łączą się więc z zanieczyszczeniami tłustymi, ale całość ciężko na końcu usunąć ze skóry. I tu, dla ułatwienia procesu, włączają się emulgatory, które odpowiadają za hydrofilowość, a prościej rzecz ujmując "wodolubność" całego produktu - dzięki nim oleje mogą połączyć się z wodą, tworząc spontaniczną, mleczną emulsję. Dobrze dobrane, dodane w odpowiednim stężeniu emulgatory siedzą więc cicho w olejku i pomagają mu dobrze rozpuszczać makijaż do momentu, kiedy nie skorzystacie Państwo z wody, spłukując nią wszystko na końcu do czysta.

Działanie

Przedstawiamy wyniki badań aplikacyjnych*:

100% badanych potwierdza, że:
- hydrofilowy olejek Róża-Malina jest wydajny i wygodny w stosowaniu,
- konsystencja olejku pozwala na wykonanie relaksującego masażu twarzy podczas rozprowadzania,
- pozostawia na skórze przyjemny zapach,
- idealnie sprawdza się w codziennej pielęgnacji, zarówno rano, jak i wieczorem,
- może być stosowany jako jedyny kosmetyk myjący,
- sprawdza się w dwuetapowym oczyszczaniu skóry jako pierwszy krok,
- dokładnie usuwa makijaż niewodoodporny oraz wodoodporny,
- jest łagodny i nie powoduje przesuszenia oraz podrażnień skóry,
- pozostawia odczucie czystej i odświeżonej skóry,
- stosowanie olejku poprawia kondycję i ogólny wygląd skóry.

Ponad 90% badanych potwierdza, że:
- olejek z łatwością spłukuje się wodą,
- skutecznie usuwa z twarzy zanieczyszczenia i makijaż,
- nie pozostawia odczucia ściągnięcia skóry,
- dodaje skórze blasku, pozostawia ją miękką i gładką w dotyku,
- sprawia, że skóra wygląda zdrowo,
- nie powoduje świecenia się skóry.

Dodatkowo:
- jest odpowiedni do demakijażu oczu (nie podrażnia oczu),
- nie zapycha porów,
- normalizuje wydzielanie sebum.

100% badanych poleciłoby produkt znajomym.
* Badania aplikacyjne przeprowadzone przez niezależne laboratorium na grupie 40 osób w wieku 19-63 lat. Czas badania - 2 tygodnie.

Sposób użycia

Olejki hydrofilowe można stosować na kilka sposobów - postaramy się opisać kilka z nich, ale pamiętajcie Państwo - właściwa droga w oczyszczaniu to ta, która służy i spełnia Wasze indywidualne potrzeby :).

Na suchą skórę (metoda rekomendowana przy mocnym makijażu, dla każdego rodzaju cery - uwaga przy aktywnym trądziku, o czym piszemy niżej):
Wstrząśnij przed użyciem. Nabierz odpowiednią ilość olejku na suchą dłoń, rozetrzyj go lekko. Nanieś na suchą skórę twarzy i wykonaj delikatny masaż płynnymi, okrężnymi ruchami. Dłuższy i intensywniejszy masaż wykonaj w miejscach bardziej podatnych na kumulowanie zanieczyszczeń (np. przy skrzydełkach nosa, na brwiach, powiekach, ustach) - masaż pomoże w rozpuszczeniu zanieczyszczeń. Następnie zwilż dłonie (lub materiałową ściereczkę/płatek kosmetyczny) ciepłą wodą i przyłóż je do twarzy, przesuwając zanieczyszczenia od wewnętrznej, do zewnętrznej części twarzy. Opłucz dłonie (lub ściereczkę) i powtórz czynność do momentu, aż skóra będzie czysta. Na koniec opłucz twarz nieco chłodniejszą wodą - pomoże to domknąć pory i sprawi, że skóra będzie bardziej sprężysta i świeża.

Na wilgotną skórę (metoda rekomendowana przy delikatnym makijażu i cerze suchej, wrażliwej - uwaga przy aktywnym trądziku, o czym piszemy niżej):
Zwilż dłonie i/lub twarz ciepłą wodą. Wstrząśnij olejek przed użyciem, następnie nabierz odpowiednią ilość olejku na dłonie, rozetrzyj i nanieś na skórę twarzy. Delikatnie masuj płynnymi, okrężnymi ruchami, do rozpuszczenia zanieczyszczeń. Opłucz dłonie i zmyj powstałą na twarzy emulsję ciepłą wodą (możesz w tym celu użyć również delikatnej, materiałowej ściereczki lub ręcznika), w kierunku od wewnątrz do zewnątrz twarzy. Na koniec opłucz twarz chłodniejszą wodą i nanieś ulubiony olejek lub krem (możesz uprzednio spsikać skórę wybranym hydrolatem).

Demakijaż oczu:
Wstrząśnij olejek przed użyciem. Nabierz jedną lub dwie pompki olejku na zwilżony płatek kosmetyczny lub czystą, materiałową ściereczkę/ręcznik. Rozmasuj delikatnie do wytworzenia emulsji. Przyłóż płatek/ściereczkę do zamkniętej powieki, odczekaj kilka sekund (aby olejki mogły rozpuścić makijaż oczu) i delikatnym ruchem wymiatającym/do zewnątrz zbierz zabrudzenia. Dokładnie opłucz płatek/ściereczkę i powtórz czynność do momentu, aż okolice oka (rzęsy, dolna i górna powieka) będą czyste. Jeśli olejek dostanie się do oczu, opłucz je obficie ciepłą wodą.
Uwaga - może rozpuszczać klej do rzęs - nie stosować przy doklejanych rzęsach.

Cery z aktywnym trądzikiem:
Możesz korzystać z obydwu powyższych metod oczyszczania, jednak unikaj długotrwałego i intensywnego masażu twarzy. Możesz również skorzystać z dwuetapowego oczyszczania twarzy (poniżej). W przypadku prowadzonego równocześnie leczenia farmakologicznego, należy skonsultować z lekarzem, czy produkt jest kompatybilny ze stosowanymi preparatami.

Oczyszczanie dwuetapowe:
Wykorzystaj olejek jako 1. etap oczyszczania dwuetapowego. Wstrząśnij przed użyciem. Nabierz odpowiednią ilość olejku i rozetrzyj go lekko w suchych dłoniach. Nanieś na suchą skórę twarzy, lekko masując okrężnymi ruchami. Następnie zwilż dłonie (lub materiałową ściereczkę/ręcznik) i delikatnie, nie pocierając skóry zbyt mocno, zbierz z twarzy rozpuszczone przez olejek zanieczyszczenia. Powtórz czynność 2-3 krotnie, za każdym razem opłukując dłonie (lub ściereczkę) z zanieczyszczeń. Następnie przejdź do 2 etapu oczyszczania i skorzystaj z produktu na bazie wody - pianki (Morela) lub żelu do mycia twarzy, w celu domycia ewentualnych pozostałości po etapie 1.

Uwaga:
Wykonuj masaż delikatnie i powoli (pozwól olejkowi stopniowo rozpuścić makijaż i zabrudzenia), a podczas zbierania olejku z twarzy (za pomocą dłoni lub ściereczki) nie pocieraj mocno skóry. Intensywne pocieranie może wywołać podrażnienie skóry twarzy. Jeśli po użyciu olejku hydrofilowego na skórze pozostaną zabrudzenia, opłucz skórę ponownie lub skorzystaj z produktu na bazie wody, w celu domycia pozostałości.

Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. Jeśli olejek dostanie się do oczu, opłucz je obficie ciepłą wodą. Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowuj w miejscu chłodnym, suchym i zacienionym.

Skład

Kliknij w wybrany składnik, aby dowiedzieć się o nim więcej.
Ingredients (INCI): Oryza Sativa Bran Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Rubus Idaeus Seed Oil*, Rosa Canina Fruit Oil*, Polyglyceryl-4 Oleate, Triolein, Glyceryl Dioleate, Mauritia Flexuosa Fruit Oil*, Squalane, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum, Linalool**, Geraniol**, Citronellol**

Skład (tłumaczenie): olej z otrąb ryżowych, olej ze słodkich migdałów, olej z nasion malin*, olej z owoców dzikiej róży*, oleinian 4-poliglicerolu, trioleina, dioleinian glicerolu, olej buriti*, skwalan z trzciny cukrowej, witamina E, olej z nasion słonecznika, aromat, linalol**, geraniol**, cytronellol**

* nierafinowane
** potencjalne alergeny występujące naturalnie w olejkach eterycznych i aromatach

Certyfikaty i nagrody
Recykling

Szklana butelka + pompka (PP, PE, szklana kulka, stalowa sprężyna) + etykieta (PP)
Po zużyciu zdejmij nasadkę i odkręć pompkę. Pompkę umieść w pojemniku z napisem "Tworzywo sztuczne". Odklej etykietę i umieść ją w pojemniku na odpady zmieszane. Butelkę umieść w koszu z napisem "Szkło".

Powyższy produkt jest produktem rzemieślniczym, przygotowywanym z surowców pochodzenia naturalnego oraz witamin - jego zapach, kolor i konsystencja mogą się więc nieznacznie różnić w zależności od partii.
Procentowa ilość składników pochodzenia naturalnego podawana jest w przybliżeniu do 1 miejsca po przecinku i może ulegać zmianie na podstawie aktualizacji przepisów ISO.Nasze kosmetyki przygotowywane są z naturalnych składników (niekiedy wzbogacane kosmetycznym aromatem) - u osób uczulonych na poszczególne ich składniki mogą powodować reakcje alergiczne. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej, prosimy o natychmiastowe zaprzestanie korzystania z produktu i zgłoszenie nam tej reakcji na: pukpuk@ministerstwodobregomydla.pl

Aby mieć pewność, że produkty, które Państwo otrzymują są zawsze świeże, przesyłamy Państwu jedynie kosmetyki o dłuższym niż 6 miesięcy terminie przydatności do zużycia (z wyłączeniem półkul kąpielowych, którym dajemy minimum 3 miesiące). Nie dotyczy to produktów oznaczonych jako "Krótsza data".

Zdjęcia przedstawiają przykładowe aranżacje z wykorzystaniem danego produktu. Cena nie obejmuje elementów dekoratorskich i dotyczy 1 sztuki opisywanego produktu.

Q&A
Czy jeśli się nie maluję i przy codziennej pielęgnacji zmywam tylko „brud”, to czy stosować do mycia olejek, czy lepiej samą piankę? Cerę mam suchą.
Olejek jest produktem zdecydowanie delikatniejszym niż pianka - polecamy go do codziennej pielęgnacji, szczególnie cerom suchym i wrażliwym :) Jeśli natomiast potrzeba będzie mocniejszego oczyszczenia, pianki można użyć jako drugi etap oczyszczania, po zastosowaniu olejku (myje mocniej niż sam olejek) :)
Jeśli mają Państwo pytania związane z wybranym produktem, prosimy zamieścić je w formularzu. Odpowiemy mailowo w ciągu 48h, a zadane pytanie pojawi się w tej zakładce, aby pomóc innym klientom w wyborze :)
Opinie
Liczba wystawionych opinii: 32
5
30
4
0
3
1
2
0
1
1
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
Adrianna, Sosnówka
5/5
Najlepszy olejek do mycia twarzy! Doskonale zmywa makijaż i oczyszcza skórę, bardzo ładnie pachnie różą. Bardzo polecam. Zostanie ze mną tak długo jak będzie to możliwe ❤️
2023-01-23
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Monika, Bonn
5/5
Świetnie zmywa makijaż, pozostawia skórę przyjemnie gładką i do tego nieziemsko pachnie. Polecam każdemu.
2023-01-22
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Żaneta, Legionowo
5/5
Za sam zapach 5+. Skóra jest oczyszczona a przy okazji nawilżona. Demakijaż plus masaż twarzy z tym olejkiem to czysta przyjemność.
2023-01-18
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Anna, Kraków
5/5
Pachnie jak paczek, faktycznie :) delikatny produkt, ładnie zmywa makijaż
2023-01-17
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Sandra, Radwanice
5/5
Od kiedy się pojawił, stale gości w mojej szawce w łazience. Nie zmywam makijażu już niczym innym. Nawet nie próbuje nic kupować, testować. Ekologiczne podejście do demakijażu, przy takich doznaniach sensoryczno- zmysłowych przekupiło mnie chyba już na zawsze.
2023-01-14
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Anna, Warszawa
5/5
Ulubiony obecnie olejek do demakijażu. Przy czym stosuję go od wiosny do jesieni, do czasu włączenie serum z retinolem. Raz, po zastosowaniu serum a następnego dnia użyciu olejku piekła mnie nieco skóra. Nie zmienia to faktu, że w pozostałych miesiącach roku stosuję go z przyjemnością - zapach tego olejku to mistrzostwo świata (kocham zapach serum róża-malina, więc nie mogło być inaczej i w tym przypadku). Makijaż robię delikatny i z tym sobie dobrze radzi. No i nie mam problemu z cerą powodowane spf, odkąd stosuję 2 etapowe oczyszczanie tym olejkiem i pianką morelową/innym żelem.
2023-01-07
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Marta, Warszawa
5/5
bardzo fajnie delikatnie myje i super pachnie
2023-01-05
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Marta, Warszawa
5/5
Delikatnie myje, nie napina skóry. Zmywa lekki makijaż, ten mocniejszy, szczególnie oka, należy poprawić drugą "porcją" albo płynem do demakijażu. Ale na codzienny, lekki make-up jest ok. Ale naważniejsze - nie zapycha, nie napina skóry, odświeża. Mam wrażliwe oczy - tu nie ma problemu z zaczerwienieniem czy łzawienie po myciu.
2022-11-30
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Anna, Siechnice
5/5
Najlepszy olejek do demakijażu. Dba o rzęsy obciążone tuszem, który delikatnie rozpuszcza, rzęsy nie wypadają przy demakijażu, pięknie pachnie.
2022-11-25
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Agnieszka, Skierniewice
5/5
Długo szukałam najlepszego produktu do demakijażu. Olejek jest nieziemski. Wspaniale zmywa zanieczyszczenia, koi i nawilża. W połączeniu z pianką myjącą morela to najlepszy duet na rynku.
2022-10-26
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
MARIOLA, SZCZECIN
5/5
Szczerze to chyba nie wierzyłam w ten olejek, ale jak on mnie zachwycił po pierwszym użyciu!!! Używam go tak, ze mieszam go z pianka morelowa do mycia twarzy i w ten sposób myje buźkę- usuwam tak podkład, tusz do rzęs itd. Świetnie domywa i nawilża buzie nie pozostawia jej ściągniętej
2022-10-17
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Agnieszka, Golina
5/5
Stosuje jako pierwszy etap oczyszczania, olejek skutecznie usuwa makijaż, pięknie pachnie, jest bardzo wydajny! Od momentu wprowadzenia tego duetu MDM (olejek + pianka) do codziennej pielęgnacji moja skóra nie była w tak dobrej kondycji.
2022-10-15
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Joanna, Szczecin
5/5
Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przesuszenia. Myję olejkiem a potem pianką morelową. Zapachy obu produktów są bardzo przyjemne, taka aromaterapia. Skórę mam czystą, nie jest mocno ściągnięta. Olejek nie zapycha i bardzo dobrze rozpuszcza makijaż.
2022-05-22
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Aleksandra, Poznań
5/5
Dotychczas nie testowałam Państwa produktów do twarzy, znane były mi tylko produkty do ciała. Ten olejek jest po prostu wspaniały. Uwielbiam testować kosmetyki, jest to moje hobby, i tak wspaniałego tego typu produktu jeszcze nie było w moich rękach. Produkt jest tak przemyślny, konsystencja idealna, zapach czuć, ale nie dusi. Istotne dla mnie są również kwestie „techniczne” opakowania - idealne dozowanie. W dwóch słowach „och i ach”! Będę kupować!
2022-04-07
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Paulina, Wrocław
5/5
Super zapach, piękny kolor, płynne złoto. Nie wysusza skóry (wiadomo, że jest ona lekko ściągnięta, jak po każdym produkcie), domywa każdy makijaż. Wysokie podium w kategorii produktów do mycia buzi dla cery suchej i naczynkowej :). Zamówiłam następne.
2022-04-02
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Maria, Warszawa
5/5
2022-03-09
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Martyna, Wrocław
5/5
Ten olejek to dla mnie ogromna radość, ponieważ niestety Konfitura Róża - Malina okazał się dla mnie zbyt bogaty, a nie mogłam zapomnieć o tym obłędnym zapachu!!! Mycie twarzy jest przyjemnością, skóra jest miękka, bez żadnych napięć czy podrażnień, gotowa na krem (u mnie H2O, który również kocham). Polecam używanie razem ze ściereczką.
2022-02-18
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Piotra Fateh
5/5
Dostałam olejek w prezencie świątecznym od bliskiej mi osoby. Bardzo mi się podoba. Zmywa wszystko. Stosuję go w oczyszczaniu dwuetapowym, jako mocniejsze mycie a krok pierwszy. Zazwyczaj myję buzię oliwką Hipp + pianka z Ziaji (do cery wrażliwej), natomiast olejku Róża- Malina, używam gdy mam na buzi np gęsty krem oparty na parafinie lub wazelinie (uroki atopowca), albo puder, czy coś cięższego np tusz do brwi, ewentualnie gdy się spieszę. Olejek poprawia kolor skóry po dłuższym stosowaniu, jednakże w moim przypadku po użyciu jego jak i pianki, muszę używać zawsze kremu, dlatego, że mocno myję jak wyżej wspominałam. Dzięki niemu moje pory skóry są porządnie oczyszczone, skóra nabiera lepszego koloru. Jestem alergikiem i nic mnie nie piecze, nie swędzi, nie wysypuje po jego użyciu. Olejek fajnie łączy się z wodą, łatwo spłukuje. Jest naprawdę wydajny i skuteczny. Ma śliczne opakowanie, pompka natomiast działa bez zarzutów. Skład-> dla mnie bomba, bo bez oleju rycynowego jaki mnie uczula. Zapach- idealny, to mój ulubiony zaraz po zapachu oliwki Hipp dla dzieci. Jest wspaniały! Moim zdaniem delikatniejszy niż w serum (miałam próbkę) i to mi się podoba, bo zapach serum wgryzał mi się w nos. Skóra delikatnie pachnie olejkiem po zmyciu go pianką. Jestem zadowolona, na pewno kupię kolejne opakowanie. Ten olejek jest świetny i umila zapachem porę mycia buzi. Pachnie dosłownie tak jak nadzienie różane z pączków. Słodziak :).
2022-01-14
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Gabriela, Wiedeń
5/5
Produkt stosuje około 2tyg i jestem bardzo zadowolona. Zapach powala, nawet jak jestem bardzo zmęczona to dla samego zapachu chce umyć wieczorem buzię. Konsystecja olejku bardzo pryzjemna, przy mocniejszym makijażu używam go na sucha skórę i cudownie 'pracuje' z zabrudzeniem, a rano używam na mokra twarz Zostawia bardzo fajna skórę i delikatny zapach. Polecam i na penwo kupię kolejna butelkę
2021-12-28
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Izabela, Radom
5/5
Absolutnie zakochana, już sam krem róża malina mnie w sobie rozkochal ale ten olejek to jego dopełnienie. Polecam ale i ostrzegam,ze zakochacie się w nim odrazu
2021-12-22
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Marta, Świebodzin
5/5
Pierwszy raz mam do czynienia z olejkiem do demakijażu i jedno jest pewne - już nigdy nie wrócę do płynu micelarnego i pocierania twarzy wacikami. Demakijaż z różą-maliną to prawdziwa przyjemność! Skóra po użyciu nie jest ściągnięta, a niesamowicie gładka i miękka. Produkt poradził sobie z mocną szpachlą na twarzy :) Mam cerę tłustą, skłonną do niedoskonałości i zapychania. Olejek nie spowodował żadnego wysypu. Oczyszcza i pielęgnuje jednocześnie, a do tego pachnie nieprzyzwoicie słodko. Kolejny produkt MDM, który okazał się strzałem w 10!
2021-12-19
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Angelika, Warszawa
5/5
Nigdy więcej nie użyję niczego innego do zmywania makijażu. Radzi sobie z wodoodpornym eyelinerem, tuszem, nie podrażnia, nie wysusza, mam cudowną miękką nawilżoną skórę po każdym użyciu z pianką morelową. Jestem zakochana, zmywanie makijażu to było do tej pory najgorsze utrapienie, teraz chcę się malować i zmywać, malować i zmywać. KOCHAM ABSOLUTNIE
2021-12-18
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Aga
5/5
Olejki są moim ulubionym sposobem na zmywania makijażu. Stosowała wiele różnych firm, jednak dopiero ten do MDM okazał się strzałem 10/10. Nie podrażnia oczu i faktycznie zmywa się wodą. Pięknie pachnie. Dał sobie radę również z mocniejszym makijażem (czarna kredka, kilka warstw tuszu, podkład, filtr UV). Kiedy mam ochotę na mocniejsze oczyszczenie skóry dodaję morelową piankę MDM. Serdecznie polecam, bo widać, ze produkt jest przemyślany i sprawdzony.
2021-12-12
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Agnieszka, KŁAJ
5/5
Kocham wszystko co róża-malina. To jest miłość od pierwszego powąchania, użycia. I jak byłoby więcej produktów róża-malina, na pewno byłyby moje :)
2021-12-11
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Joanna, Warszawa
5/5
Absolutny majstersztyk! Pachnie cudnie - jak wszystko z rodziny róża-malina- działa rewelacyjnie, a w połączeniu z czarną ściereczką do demakijażu, tworzy duet doskonały. Chyba po raz pierwszy polubiłam czynność demakijażu.
2021-12-08
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Paulina, Bielany Wrocławskie
5/5
Super produkt do demakijażu, bardzo szybko radzi sobie z wodoodporną mascarą, ma lekką, przyjemną formułę. Pachnie obłędnie! Już wiem, że kupię ponownie, bo sprawdzą się lepiej niż sam olej malinowy z hydrolatem z róży, których dotąd używałam do wstępnego zmywania makijażu.
2021-12-08
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Klaudia, Zielonka
5/5
To jest coś pięknego! Super oczyszcza, makijaż zmywa, przy mocniejszym makijażu wystarczy dłużej pomasować, a pachnie tak że wszystkim przystawiam do nosa i wszyscy są w szoku - pachnie tłustym czwartkiem czyli pączkiem z różą!! Kocham i uzupełnię jak tylko zużyje :)
2021-12-08
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Marina
5/5
Dobrze usuwa makijaż. Jest trochę za rzadki, ale stosuję go na suchą skórę i wtedy jest ok.
2021-12-08
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Angelika, Wałbrzych
5/5
To jest czyste złoto!!! Tak delikatny a tak skuteczny!!! Moja wielka miłość przy atopowej skórze!!!!
2021-12-04
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Anna, Zalasewo
5/5
Ja już powiedziałam SAY HELLO
2021-12-01
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Basia, Wrocław
3/5
Olejek jest bardzo przyjemny i sprawdza się przy zmywaniu makijażu - używałam go do demakijażu pod prysznicem. Myślę jednak, że jest mało wydajny - żeby zmył mi cały makijaż musiałam używać kilku pompek, przez co bardzo szybko się skończył. W porównaniu z pianką Morela, która starczyła mi na 3-4 razy dłużej, zdecydowanie odpada w przedbiegach.
2022-03-19
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Joanna, Gdańsk
1/5
Niestety nie jest to produkt dla mnie. Próbowałam różnych sposobów użycia ale za każdym razem problem był ten sam - po rozpuszczeniu makijażu produkt zostawiał tłusty, ciężki do pozbycia się film na skórze. Jedyna opcja pozbycia się go to mocne ścieranie, na prawdę musiałam zdrapywać. Konieczne było użycie pianki i wtedy wszystko schodziło jak ręką odjąć. Myślałam, że to moje kosmetyki makijażowe powodują taki efekt, po koleji eliminowała każdy jednak bez zmian. Powodu takiego zachowania nie znam ale nie chce mi się dalej go szukać i używać dwóch kosmetyków. Opinia wystawiona po zużyciu pełnego opakowania.
2022-04-03
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Weryfikujemy, czy Klient zakupił dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
pixel