In-Cosmetics - krótka relacja po targach :)

2022-04-13
In-Cosmetics - krótka relacja po targach :)

W dniach 5-7 kwietnia 2022 r. pracownice działu badawczo-rozwojowego, reprezentując firmę Bielun&Bielun sp. z o.o. wzięły udział w targach kosmetycznych In-Cosmetics Global, odbywających się w Paryżu. Podczas wydarzenia swoje produkty i usługi prezentowały firmy kierujące swoją ofertę do wykorzystania w przemyśle kosmetycznym, w tym również dostawcy technologii zapachowych, wyposażenia laboratoryjnego oraz specjaliści z zakresu badań kosmetyków i regulacji prawnych.

Nasz dział R&D miał możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami z branży kosmetycznej, biorąc udział w wielu seminariach i prezentacjach, a nawet przetestowania w praktyce premierowych surowców w trakcie pokazów laboratoryjnych. Rozmowy z osobami odpowiedzialnymi za rozwój nowych technologii poszerzyły naszą dotychczasową wiedzę branżową.

Obecność na In-Cosmetics umożliwiła nam spotkanie z nowymi dostawcami surowców kosmetycznych i otworzyła tym samym nowe możliwości rozwoju firmy. Spotkania z naszymi obecnymi dostawcami surowców kosmetycznych umożliwiły omówienie obecnych i przyszłych projektów oraz pozytywnie wpłynęły na zacieśnienie relacji.Udział w wydarzeniu dofinansowany w ramach projektu pn.: „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2022
pixel