рекомендовано
  • Kamień gua sha
  • Kamień gua sha
  • Kamień gua sha

Kamień gua sha

89,00 zł
Dodaj do ulubionych
  • Ceramiczny, rzemieślniczo wytwarzany kamień gua sha, zaprojektowany w ramach projektu Facegroovin'.
  • Duży (6,5 x 9,5 cm).
  • Pakowany w ozdobną bibułę.
Opis

Płytki gua sha przedstawiać Państwu nie trzeba, bo świat oszalał na punkcie tych małych kamyków. Wytwarza się je zazwyczaj w Azji, z kwarcu lub jadeitu, który wycina się i szlifuje w kształt serca (najczęściej). W takim kamyku zakochałyśmy się kilka lat temu, opracowując metodę masażu i ćwiczeń twarzy Facegroovin’. Nie podobało nam się jednak niewiadome pochodzenie minerałów, z których wykonane są gua sha i trudno nam było odnaleźć optymalną wielkość (oraz grubość) tego narzędzia. Konsekwencją tych poszukiwań jest serducho, które zaprojektowałyśmy wspólnie z Edi Maksimowicz - profesjonalną trenerką i masażystką twarzy.
Nasz kamień do gua sha wykonywany jest lokalnie (w rodzinnej pracowni ceramicznej) z wysokiej jakości surowców, szkliwiony ręcznie i dekorowany uroczymi ciapkami w kontrastowym kolorze. Został tak wymodelowany, aby idealnie pasował nie tylko do masażu twarzy, ale też szyi i barków. Nadaje się do pracy zarówno solo, jak i z dodatkiem ulubionego oleju, co sprawia, że łatwiej przesuwa się po skórze. Jest higieniczny, łatwo utrzymać go w czystości, myjąc ciepłą wodą z dodatkiem mydła. Łatwo rozgrzewa się w dłoniach lub pod strumieniem ciepłej wody, co może poprawić komfort masażu. Posiada praktyczną dziurkę, dzięki czemu możemy zawiesić go na sznurku lub na haczyku w łazience.

Codzienny, krótki masaż kamieniem gua sha Facegroovin’ uzupełnia naturalną pielęgnację:
- delikatnie pobudza krążenie i dotlenia twarz,
- pomaga usuwać obrzęki,
- zmniejsza napięcie mięśni,
- poprawia elastyczność i sprężystość skóry.

Nie ma dwóch identycznych kamieni, każdy jest unikatowy i różni się od pozostałych. Na jego powierzchni mogą pojawiać się drobne wgłębienia i jest to cecha produktu wytwarzanego rzemieślniczo.

Zdjęcia przedstawiają przykładowe aranżacje z wykorzystaniem danego produktu. Cena nie obejmuje elementów dekoratorskich i dotyczy 1 sztuki opisywanego produktu.

Q&A
Тобі потрібна допомога? У вас є які-небудь питання? :) Напишіть нам! :)
Zapytaj o produkt
Якщо цього опису недостатньо, надішліть нам запитання до цього продукту. Ми відповімо якомога швидше. Дані обробляються відповідно до політики конфіденційності. Надсилаючи дані, ви приймаєте положення політики конфіденційності.. Дані обробляються відповідно до polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
напишіть свою думку
Ваша думка:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Ми завжди перевіряємо, чи купив клієнт товар, і показуємо як позитивні, так і негативні відгуки.

pixel