рекомендовано
  • Bon podarunkowy 100 zł

Bon podarunkowy 100 zł

100,00 zł
Dodaj do ulubionych
  • Drukowany na eleganckim papierze bon podarunkowy w kwocie 100 zł.
  • Idealny prezent dla każdego.
  • Pakowany w minimalistyczny biały kartonik z pieczęcią Ministerstwa.
Opis

Bon prezentowy to rarytas, który wymyśliłyśmy specjalnie po to, aby mogli Państwo pozyskać u nas dopasowany do każdej potrzeby prezent z dostawą do domu. Jeśli więc przeszukują Państwo sklepik co nieco nerwowo w poszukiwaniu idealnego podarunku, ale nie mają pojęcia, co sprawi największą radość osobie obdarowywanej i najchętniej pozostawiliby Państwo wybór produktów właśnie tej osobie, to bon kwotowy będzie idealnym rozwiązaniem kłopotów.
Procedura zakupu i realizacji bonu jest prosta jak całowanie, ale w zakładce "Sposób użycia" znajdziecie Państwo dokładną instrukcję :). Szczegółowy regulamin bonów podarunkowych znajdą Państwo TUTAJ (klik!). Życzymy miłego obdarowywania!

Sposób użycia

1. ZAKUP I OPŁACENIE BONU
Wybrany bon podarunkowy należy dołączyć do realizowanego przez siebie zamówienia (wybierając odpowiednią ilość bonów, dokładnie tak, jak w przypadku pozostałych produktów). Płatność za zamówienie zawierające bon realizują Państwo standardowo - wybraną przez siebie opcją płatności.

2. KOD, KWOTA I TERMIN WAŻNOŚCI BONU PODARUNKOWEGO
Kwota, na jaki opiewa bon, unikalny kod potrzebny do jego realizacji oraz termin ważności bonu (rok od daty zakupu) znajdować się będą na zakupionym bonie prezentowym.

3. SPOSÓB PAKOWANIA BONU
Karta podarunkowa zapakowana jest w elegancki biały kartonik, gotowy do przekazania osobie obdarowywanej.

4. WYSYŁKA BONU PROSTO DO OSOBY OBDAROWYWANEJ
Jeśli bon prezentowy skierować mamy wprost do osoby obdarowywanej, prosimy w adresie odbiorcy przesyłki wpisać odpowiedni adres. Uwaga: Nie ma możliwości podzielenia zamówienia na dwa adresy (np. wysyłka części zamówienia do zamawiającego, a bonu do osoby obdarowywanej).

5. REALIZACJA BONU
Adresat upominku może wykorzystać bon prezentowy zarówno do zakupów online w naszym sklepiku internetowym, jak i w sklepikach stacjonarnych (w Warszawie przy ul. Dzielnej 15, a także w Szczecinie przy ul. Niemierzyńskiej 29a).

Szczegółowy regulamin bonów podarunkowych znajdą Państwo TUTAJ (klik!).

Zdjęcia przedstawiają przykładowe aranżacje z wykorzystaniem danego produktu. Cena nie obejmuje elementów dekoratorskich i dotyczy 1 sztuki opisywanego produktu.

Q&A
Тобі потрібна допомога? У вас є які-небудь питання? :) Напишіть нам! :)
Zapytaj o produkt
Якщо цього опису недостатньо, надішліть нам запитання до цього продукту. Ми відповімо якомога швидше. Дані обробляються відповідно до політики конфіденційності. Надсилаючи дані, ви приймаєте положення політики конфіденційності.. Дані обробляються відповідно до політика конфіденційності. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
напишіть свою думку
Ваша думка:
5/5
додати малюнок:

Ми завжди перевіряємо, чи купив клієнт товар, і показуємо як позитивні, так і негативні відгуки.

pixel