Facegroovin' Glitter - brokatowe piegi

Biodegradowalne brokaty do twarzy i ciała Facegroovin'

Brokatowe szaleństwo, piegomania, glittery, piegi, pieguski... oszaleliśmy na ich punkcie :).

Brokaty do ozdabiania twarzy i ciała Facegroovin' to sześciokątne, opalizujące drobinki, produkowane z naturalnych materiałów - są całkowicie pozbawione plastiku i posiadają certyfikat biodegradowalności w słodkiej wodzie - są nietoksyczne dla ryb i innych organizmów wodnych. Wycinane z biodegradowalnej pochodnej celulozy (rayon), pokryte warstwą pigmentów (syntetycznych i/lub mineralnych - mika mineralna stosowana w produkcji naszych brokatów pochodzi z USA i jej wydobycie regulowane jest przepisami krajowymi, określającymi zasady zachowania bezpieczeństwa i higieny pracy), zawieszone w mieszance szelaku, roślinnej gliceryny i wody.

Szeroka gama pigmentów umożliwia nam zaoferowanie Państwu biodegradowalnych brokatów w wielu różnych wersjach kolorystycznych - od chłodnych odcieni srebra, przez półtransparentne (m.in. Frosty, Peachy Pink, Gold), ciepłe odcienie cynamonu i starego złota po szalony, kolorowy mix piegów Rainbow.

Aby dobrać dla siebie odpowiedni odcień brokatu, sugerujcie się Państwo kilkoma aspektami: typem urody, odcieniem skóry, kolorem oczu i włosów, makijażem. biżuterią, pożądanym efektem czy okazją :).

Jak nakładać brokaty Facegroovin'?

Aby uzyskać najlepszy efekt i cieszyć się nim przez wiele godzin, biobrokaty Facegroovin' radzimy aplikować czystymi, suchymi palcami na skórę uprzednio posmarowaną cienką warstwą kosmetyku, który nie wchłonie się całkowicie, pozostawiając na niej nieco lepkie wykończenie. Z naszego doświadczenia w tej roli najlepiej sprawdza się nasz balsam do ust Miód, ale każdy inny może sprawdzić się równie dobrze ;). Brokat aplikowany może być również na specjalny, kosmetyczny klej do brokatu.

Rozwiń

Zwiń

Facegroovin' Glitter - brokatowe piegi

      pixel