Dzień Mamy

Świętuj Dzień Matki z Ministerstwem Dobrego Mydła!

26 maja podaruj Mamie wszystko co najlepsze! Zbliża się wyjątkowy dzień - wyraź swoją miłość i wdzięczność najważniejszej kobiecie w swoim życiu, wybierając wyjątkowy prezent z naszej manufaktury. Poniżej znajdziesz kilka naszych propozycji, które mogą ułatwić Ci wybór upominku, jeśli Twoja Mama jeszcze nie poznała naszych kosmetyków :) A jeśli wiesz, co z naszej oferty sprawiłoby Twojej Mamie najwięcej radości - feel free! Skomponuj koszyk, dobierz opakowanie prezentowe i wpisz życzenia, które umieścimy na pocztówce!

Z okazji Dnia Matki przygotowaliśmy specjalny zestaw Mama - Róża, Malina i Hibiskus. Znajdziesz w nim odżywczy, pachący różano-malinową konfiturą krem do twarzy, który podczas recepturowania postanowiliśmy zadedykować właśnie Mamom, pięknym i dojrzałym. Do tego przyjemnie pachnąca różana mgiełka do twarzy, kwiatowo-owocowe mydło Hibiskus oraz półkula kąpielowa z płatkami czerwonej róży, która uprzyjemni Twojej Mamie wieczór i pozwoli jej przenieść się myślami do wypełnionego rozkosznym zapachem SPA.

#DzieńMatki #MinisterstwoDobregoMydła #PrezentDlaMamy #NaturalneKosmetyki

Polecane

Zestaw Mama - Róża, Malina i Hibiskus

160 zł

Sprawdzam!
Polecane

Zestaw Best of all time - hydrolat i serum do twarzy

107 zł

Sprawdzam!
Polecane

Zestaw Śliwka - olejek, balsam i peeling do ciała

147 zł

Sprawdzam!
Polecane

Zestaw Liquid Memory - krem, hydrolat i serum do twarzy

225 zł

Sprawdzam!

Róża-Malina teraz do 15% taniej!

Pokochana przez Klientki, ich Mamy, Babcie oraz Przyjaciółki - seria Róża-Malina. Urzekający zapach, dopracowane do ostatniego przecinka receptury, najlepsze składniki. Docenione, nagradzane, najlepsze - idealne jako podarunek z okazji zbliżającego się święta.

Seria kosmetyków do twarzy Róża-Malina

Kosmetyki do twarzy

Podaruj relaksującą kąpiel

Jeśli Twoja Mama kocha długie, relaksujące kąpiele, koniecznie sprawdź nasze półkule. Wypełnione naturalnymi olejami i nierafinowanym masłem shea, pełnym mlekiem i dodatkami tworzą nawilżająco-natłuszczające, niezapomniane kąpiele. Do tego zapach naszych świec i Twoja Mama poczuje się jak w najprawdziwszym SPA!

Półkule kapielowe

Świece zapachowe

Wybierz prezent dla Mamy

Spraw, by tegoroczny Dzień Matki był niezapomniany. Zamów już dziś wyjątkowy prezent na stronie Ministerstwa Dobrego Mydła i podaruj swojej Mamie przyjemne, pachnące chwile.

Ministerstwo Dobrego Mydła - Twoja mama zasługuje na to, co najlepsze!

pixel