• Szklana szpatułka do kremów i balsamów
  • Szklana szpatułka do kremów i balsamów

Szklana szpatułka do kremów i balsamów

5,00 zł
Dodaj do ulubionych
  • Wielkość: ok. 7,5 cm x 3 mm
  • Szklana szpatułka do (jeszcze bardziej ;)) higienicznej aplikacji kremów i balsamów.
  • Niewielki, ale robiący dużą różnicę kosmetyczny gadżet.
Opis

Ta niewielka, szklana szpatułka-aplikator jest odpowiedzią dla wszystkich z Państwa, poszukujących patentu na bardziej higieniczną aplikację kremów, balsamów i masełek, szczególnie tych pakowanych w słoiczek (choć, proszę nam wierzyć, formulacje te są odpowiednio badane i zabezpieczane). Wyparzona lub zdezynfekowana szpatułka nie narusza czystości mikrobiologicznej kosmetyku i możemy dzięki niej precyzyjniej wybrać z opakowania jego odpowiednią ilość.
Mały, ale robiący wielką różnicę gadżet, który służyć nam może latami, jeśli odpowiednio o niego zadbamy (radzimy nie kłaść szpatułki na brzegu łazienkowej szafki, umywalce, nie wrzucać luzem do torebki czy kieszeni płaszcza ;)). Pamiętajmy również o dbaniu o higienę szpatułki – przed umieszczeniem w kosmetyku powinna być czysta i sucha.

Przed pierwszym użyciem szpatułka powinna zostać wyparzona i wytarta do sucha. Po każdym kolejnym użyciu aplikator należy umyć ciepłą wodą z mydłem, spryskać preparatem antybakteryjnym (np. z oktenidyną) lub wyparzyć i wytrzeć do sucha.

Sposób użycia

Przed pierwszym użyciem wyparz szpatułkę i wytrzyj ją do sucha. Po każdym kolejnym użyciu umyj aplikator ciepłą wodą z mydłem, spryskaj preparatem dezynfekującym (np. z oktenidyną), lub wyparz i wytrzyj do sucha.

Zdjęcia przedstawiają przykładowe aranżacje z wykorzystaniem danego produktu. Cena nie obejmuje elementów dekoratorskich i dotyczy 1 sztuki opisywanego produktu.

Q&A
Тобі потрібна допомога? У вас є які-небудь питання? :) Напишіть нам! :)
Zapytaj o produkt
Якщо цього опису недостатньо, надішліть нам запитання до цього продукту. Ми відповімо якомога швидше. Дані обробляються відповідно до політики конфіденційності. Надсилаючи дані, ви приймаєте положення політики конфіденційності.. Дані обробляються відповідно до polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
напишіть свою думку
Ваша думка:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Ми завжди перевіряємо, чи купив клієнт товар, і показуємо як позитивні, так і негативні відгуки.

pixel