pracowniaW SWOICH MARZENIACH O MIEJSCU PRACY WIDZIAŁYŚMY MAŁĄ ALE PIĘKNĄ MANUFAKTURĘ MYDLARSKĄ ZA KTÓRĄ NIE TRZEBA WSTYDLIWIE ZAMYKAĆ DRZWI, CHOWAJĄC ZNISZCZONE I PROWIZORYCZNE SPRZĘTY PRZED OCZYMA KLIENTÓW.
PRZEPROWADZIŁYŚMY WIĘC GENERALNY REMONT LOKALU, KTÓRY UDOSTĘPNILI NAM RODZICE- SPRAWIAJĄC TYM SAMYM, ŻE NASZE MARZENIA MOGŁY ZMATERIALIZOWAĆ SIĘ W RZECZYWISTOŚĆ. 70M2 PRACOWNI W KAMIENIU POMORSKIM ZAPEWNIŁO NAM START W HISTORIĘ O WŁASNYM MIEJSCU.
OBECNIE PRZENIOSŁYŚMY SIĘ DO SZCZECINA, GDZIE NA 140M2 NOWEJ PRACOWNI POJAWIŁY SIĘ CIĄGI SANITARNE Z POWIERZCHNIAMI ZMYWALNYMI, KAFLE, EPKSYDOWE POSADZKI ANTYPOŚLIZGOWE, OSOBNY DOBRZE ZORGANIZOWANY MAGAZYN, WŁASNA CHŁODNIA, SUSZARNIA MYDŁA, BIURO I PAKOWALNIA.
CAŁOŚĆ PRZYGOTOWANA ZOSTAŁA W OPARCIU O DOBRĄ PRAKTYKĘ PRODUKCJI (GMP) DO KTÓREJ ZAŁĄCZONO DOKUMENTACJĘ OBRAZUJĄCA CAŁOŚĆ PROCESU WYTWARZANIA.

2017 ROK BYŁ DLA NAS CZASEM CIĘŻKIEJ PRACY ZWIĄZANEJ Z NAUKĄ PROFESJONALNYCH SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ W DUCHU "LEAN MANAGEMENT". PRZEZ CAŁY ROK PRZYGOTOWYWAŁYŚMY PRACOWNIĘ ORAZ PERSONEL DO STOSOWANIA SYTEMU "5S" KTÓREGO CELEM JEST MAKSYMALNE ZWIĘKSZENIE BEZPIECZEŃSTWA NA STANOWISKACH PRACY PRZY JEDNOCZESNYM PODNIESIENIU PRODUKTYWNOŚCI. WDROŻENIEM TAKIEGO SYSTEMU SZCZYCĄ SIĘ NAJWIĘKSZE POLSKIE I ŚWIATOWE FIRMY PRODUKCYJNE ZAPEWNIA ON BOWIEM NAJWYŻSZE STANDARDY PRACY. MINISTERSTWO CIESZY SIĘ RÓWNIEŻ CZŁONKOSTWEM W GILDII

WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY SPEŁNIAJĄ WARUNKI DOTYCZĄCE PRODUKCJI KOSMETYKÓW, KTÓRE W TAKIM SAMYM STOPNIU OBOWIĄZUJĄ MAŁE ZAKŁADY PRODUKCYJNE JAK I DUŻE FABRYKI. WYROBY POSIADAJĄ BADANIA MIKROBIOLOGICZNE PRZEPROWADZONE PRZEZ JEDNOSTKĘ SANEPID W KOSZALINIE, KOMPLET DOKUMENTÓW TZW. OCENY BEZPIECZEŃSTWA TWORZONE PRZEZ NIEZALEŻNEGO SAFETY ASSESORA, KTÓRE POTWIERDZAJĄ ZGODNOŚĆ RECEPTUR Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM W ZAKRESIE WYTWARZANIA KOSMETYKÓW ORAZ SĄ WPISANE DO UNIJNEJ BAZY CPNP. JEST TO GWARANCJĄ BEZPIECZEŃSTWA WYRABIANYCH PRZEZ NAS DÓBR.

NASZĄ MANUFAKTURĘ REGULARNIE KONTROLUJE SZCZECIŃSKI ODDZIAŁ SANEPIDU, PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY I INNE PODMIOTY SPRAWDZAJĄCE PRZEDSIĘBIORCÓW. JESTEŚMY DUMNE Z WYNIKÓW KAŻDEJ PRZEBYTEJ PRZEZ NAS KONTROLI.

MINISTERSTWO CIESZY SIĘ RÓWNIEŻ CZŁONKOSTWEM W ZRZESZAJĄCYM CZOŁOWYCH POLSKICH WYTWÓRCÓW BRANŻY KOSMETYCZNEJ "POLSKIM ZWIĄZKU PRZEMYSŁU KOSMETYCZNEGO" ORAZ EUROPEJSKIEJ GILDII
WWW.SOAPMAKERS.EU
ZRZESZAJĄCEJ EUROPEJSKIE MANUFAKTURY MYDLARSKIE