FORMY PŁATNOŚCI
 Płatność przelewem - przedpłata na konto


PŁATNOŚCI PRZELEWEM MOGĄ PAŃSTWO DOKONAĆ ZARÓWNO POPRZEZ INTERNET JAK I OSOBIŚCIE W PLACÓWCE POCZTY POLSKIEJ LUB BANKU.
PROSIMY O DOKONANIE WPŁATY NA KONTO:

MINISTERSTWO DOBREGO MYDŁA
UL. SOSNOWA 6C
71-468 SZCZECIN
KONTO: PKO SA 09 1240 3868 1111 0010 6910 9446

Uwaga! W TYTULE PRZELEWU PROSIMY WPISAĆ: IMIĘ I NAZWISKO OSOBY ZAMAWIAJĄCEJ ORAZ NUMER ZAMÓWIENIA. W TEN SPOSÓB UŁATWIĄ NAM PAŃSTWO ZIDENTYFIKOWANIE PŁATNOŚCI I PRZYSPIESZĄ TYM SAMYM REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA.
W ten sposób ułatwią nam Państwo zidentyfikowanie płatności i przyspieszą tym samym realizację zamówienia.


Płatność przelewem - przedpłata na konto - płatność w okienku Poczty Polskiej


JEŚLI ZAMIERZAJĄ PAŃSTWO DOKONAĆ WPŁATY PRZY OKIENKU POCZTOWYM JAKO UŁATWIENIE PROPONUJEMY ZAZNACZENIE PODCZAS WYBORU OPCJI PŁATNOŚCI OKIENKA BLUE MEDIA I WYBRANIE Z LISTY IKONEK TĘ OBRAZUJĄCĄ BLANKIET POCZTOWY. PO ZATWIERDZENIU SYSTEM WYGENERUJE GOTOWY BLANKIET PŁATNOŚCI, KTÓRY PO WYDRUKOWANIU UMOŻLIWI PAŃSTWU OPŁACENIE ZAMÓWIENIA PRZY OKIENKU POCZTOWYM BEZ DODATKOWEGO WYPISYWANIA DRUCZKÓW.


Przesyłka pobraniowa - płatność przy odbiorze


MOGĄ PAŃSTWO RÓWNIEŻ WYBRAĆ OPCJĘ PRZESYŁKI POBRANIOWEJ. OPŁATĘ UISZCZA SIĘ WÓWCZAS GOTÓWKĄ LISTONOSZOWI/KURIEROWI W MOMENCIE ODBIORU PRZESYŁKI. WPŁACONE W TEN SPOSÓB PIENIĄDZE TRAFIAJĄ NA NASZ RACHUNEK BANKOWY.


Zamówienia zagraniczne - płatność PayPal

ZAPRASZAMY PAŃSTWA RÓWNIEŻ DO OPŁACANIA ZAMÓWIEŃ SYSTEMEM PŁATNOŚCI PAYPAL. JEST TO BEZPIECZNA, NAJPOPULARNIEJSZA MIĘDZYNARODOWA PLATFORMA PŁATNICZA OBSŁUGUJĄCA PŁATNOŚCI MOBILNE W WIELU WALUTACH I JĘZYKACH.
DOKONYWANA W TEN SPOSÓB PŁATNOŚĆ NATYCHMIAST KSIĘGUJE SIĘ W NASZYM SYSTEMIE UMOŻLIWIAJĄC NAM NATYCHMIASTOWE ROZPOCZĘCIE PROCEDURY PAKOWANIA ZAMÓWIENIA.

Z SYSTEMU PAYPAL MOGĄ PAŃSTWO KORZYSTAĆ JAKO JEGO ZAREJESTROWANI UŻYTKOWNICY


LUB ZA POMOCĄ KARTY PŁATNICZEJ (BEZ POTRZEBY REJESTRACJI).

DOKONUJĄC W TEN SPOSÓB TRANSAKCJI NA TERENIE POLSKI NIE PONOSZĄ PAŃSTWO ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT.

PAY PAL UMOŻLIWIA RÓWNIEŻ DOKONYWANIE W PROSTY SPOSÓB PŁATNOŚCI MIĘDZYNARODOWYCH BEZ KONIECZNOŚCI WYCHODZENIA Z DOMU. SYSTEM SAM DOKONUJE PRZEWALUTOWANIA PŁATNOŚCI POBIERAJĄC Z TEGO TYTUŁU NIEWIELKĄ DOPŁATĘ (OK. 4% WARTOŚCI PRZELEWU). W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW TAKI TRANSFER JEST DLA NAS WIDOCZNY NATYCHMIAST PO JEGO ZATWIERDZENIU CO PRZYSPIESZA PROCES REALIZACJI PAŃSTWA ZAMÓWIENIA.