FORMY PŁATNOŚCI
 Płatność przelewem - przedpłata na konto


PŁATNOŚCI PRZELEWEM MOGĄ PAŃSTWO DOKONAĆ ZARÓWNO POPRZEZ INTERNET JAK I OSOBIŚCIE W PLACÓWCE POCZTY POLSKIEJ LUB BANKU.

PROSIMY O DOKONANIE WPŁATY NA KONTO:


BIELUN & BIELUN. Z O.O.

UL.SOSNOWA 6C, 71-468 SZCZECIN

NIP: 8513223904

REGON: 369533555

KRS 0000729322

NR KONTA: 92105015591000009080333884 ING BANK ŚLĄSKIUwaga! W TYTULE PRZELEWU PROSIMY WPISAĆ: IMIĘ I NAZWISKO OSOBY ZAMAWIAJĄCEJ ORAZ NUMER ZAMÓWIENIA.

W TEN SPOSÓB UŁATWIĄ NAM PAŃSTWO ZIDENTYFIKOWANIE PŁATNOŚCI I PRZYSPIESZĄ TYM SAMYM REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA.


W ten sposób ułatwią nam Państwo zidentyfikowanie płatności i przyspieszą tym samym realizację zamówienia.
Płatność przelewem - przedpłata na konto - płatność w okienku Poczty Polskiej


JEŚLI ZAMIERZAJĄ PAŃSTWO DOKONAĆ WPŁATY PRZY OKIENKU POCZTOWYM JAKO UŁATWIENIE PROPONUJEMY ZAZNACZENIE PODCZAS WYBORU OPCJI PŁATNOŚCI OKIENKA BLUE MEDIA I WYBRANIE Z LISTY IKONEK TĘ OBRAZUJĄCĄ BLANKIET POCZTOWY. PO ZATWIERDZENIU SYSTEM WYGENERUJE GOTOWY BLANKIET PŁATNOŚCI, KTÓRY PO WYDRUKOWANIU UMOŻLIWI PAŃSTWU OPŁACENIE ZAMÓWIENIA PRZY OKIENKU POCZTOWYM BEZ DODATKOWEGO WYPISYWANIA DRUCZKÓW.
Przesyłka pobraniowa - płatność przy odbiorze


MOGĄ PAŃSTWO RÓWNIEŻ WYBRAĆ OPCJĘ PRZESYŁKI POBRANIOWEJ. OPŁATĘ UISZCZA SIĘ WÓWCZAS GOTÓWKĄ LISTONOSZOWI/KURIEROWI W MOMENCIE ODBIORU PRZESYŁKI. WPŁACONE W TEN SPOSÓB PIENIĄDZE TRAFIAJĄ NA NASZ RACHUNEK BANKOWY.
Zamówienia zagraniczne - płatność PayPal

ZAPRASZAMY PAŃSTWA RÓWNIEŻ DO OPŁACANIA ZAMÓWIEŃ SYSTEMEM PŁATNOŚCI PAYPAL. JEST TO BEZPIECZNA, NAJPOPULARNIEJSZA MIĘDZYNARODOWA PLATFORMA PŁATNICZA OBSŁUGUJĄCA PŁATNOŚCI MOBILNE W WIELU WALUTACH I JĘZYKACH.

DOKONYWANA W TEN SPOSÓB PŁATNOŚĆ NATYCHMIAST KSIĘGUJE SIĘ W NASZYM SYSTEMIE UMOŻLIWIAJĄC NAM NATYCHMIASTOWE ROZPOCZĘCIE PROCEDURY PAKOWANIA ZAMÓWIENIA.Z SYSTEMU PAYPAL MOGĄ PAŃSTWO KORZYSTAĆ JAKO JEGO ZAREJESTROWANI UŻYTKOWNICY LUB ZA POMOCĄ KARTY PŁATNICZEJ (BEZ POTRZEBY REJESTRACJI).


DOKONUJĄC W TEN SPOSÓB TRANSAKCJI NA TERENIE POLSKI NIE PONOSZĄ PAŃSTWO ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT.


PAY PAL UMOŻLIWIA RÓWNIEŻ DOKONYWANIE W PROSTY SPOSÓB PŁATNOŚCI MIĘDZYNARODOWYCH BEZ KONIECZNOŚCI WYCHODZENIA Z DOMU. SYSTEM SAM DOKONUJE PRZEWALUTOWANIA PŁATNOŚCI POBIERAJĄC Z TEGO TYTUŁU NIEWIELKĄ DOPŁATĘ (OK. 4% WARTOŚCI PRZELEWU). W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW TAKI TRANSFER JEST DLA NAS WIDOCZNY NATYCHMIAST PO JEGO ZATWIERDZENIU CO PRZYSPIESZA PROCES REALIZACJI PAŃSTWA ZAMÓWIENIA.