• IMG_2975a
  • IMG_2975
200.00 zł
E-BON 200 zł
bon upominkowy

e-bon prezentowy 

kwota: 200 zł

Elektroniczny bon prezentowy to dyngs, który wymyśliłyśmy specjalnie po to, aby mogli Państwo pozyskać u nas dopasowany do każdej potrzeby prezent z błyskawiczną dostawą do domu. Błyskawiczną znaczy ultranowoczesną, czyli "nawet w jedno odświeżenie przeglądarki". 

Jeśli więc przeszukują Państwo sklepik w poszukiwaniu idealnego podarunku ale nie mają pojęcia co sprawi największą radość osobie obdarowywanej i najchętniej pozostawiliby Państwo wybór produktów właśnie tej osobie i/lub wpadliście Państwo na ten szalony pomysł na minutę przed mającym się odbyć aktem obdarowywania to e-bon będzie idealnym rozwiązaniem kłopotów.

Procedura jest prosta: 

1) POBRANIE I WYDRUK E-BONU (BEZPŁATNE)

Pobierz i wypełnij

Pobierają Państwo e-bon ze strony, na której się właśnie znajdujemy (POBIERZ I WYPEŁNIJ). Jest to rodzaj blankietu, który w następnym kroku uzupełnią Państwo o zakupiony kod. 

Drukują Państwo ów e-bon natychmiast (lub troszkę później) na swojej domowej/biurowej/pożyczonej od przyjaciela drukarce.

W druku dobrze sprawdza się grubsza tekturka - wówczas e-bon wygląda bardziej elegancko. Zwykła kartka również się nada choć w obu przypadkach dobrze posiadać kopertę, do której gotowca zapakujemy. Możliwą opcją jest również zapisanie bonu na pendrive i powędrowanie z nim do punktu wydruków, który przygotuje go dla Państwa w eleganckim wydaniu (pamiętamy o ładnym zagięciu bonu co czynimy wzdłuż przygotowanych przez nas linii). 

2) ZAKUP I OPŁACENIE KODU 

W międzyczasie na tej samej stronie (na której wciąż się znajdujemy) dodają Państwo e-bon do koszyczka i opłacają go zgodnie ze wskazówkami sklepiku: przelewem lub płatnością online. 

Kiedy płatność zostanie przez nas zaksięgowana (te online księgują się niemal natychmiast) otrzymają Państwo drogą mailową unikalny kod e-bonu oraz potwierdzenie kwoty, na jaką e-bon będzie opiewał (jeśli mail z kodem uparcie nie nadchodzi pamiętajmy, aby sprawdzić folder "SPAM"). 

W mailu tym otrzymają Państwo również szczegółową instrukcję kolejnych kroków, nie będzie konieczny powrót tutaj ;).

3) WPISANIE KODU, KWOTY I TERMINU WAŻNOŚCI E-BONU NA WYDRUKOWANY BLANKIET

Przepisują Państwo uzyskany drogą mailową unikalny kod, kwotę oraz datę realizacji (12 miesięcy od momentu zakupu bonu) na wydrukowany blankiet e-bonu, pakują wszystko elegancko w kopertę lub pudełeczko i spieszą na spotkanie z adresatem upominku. 

4) UŚMIECH. PAMIĘTAMY O UŚMIECHU!

5) REALIZACJA BONU

Adresat upominku może wykorzystać bon prezentowy zarówno do zakupów online w naszym sklepiku internetowym jak i stacjonarnie w sklepiku przy ulicy Dzielnej 15 w Warszawie.

Szczegółowy regulamin e-bonu znajdą Państwo tutaj: 

http://www.ministerstwodobregomydla.pl/strona/regulamin-bonow-upominkowych

Prosimy mieć na uwadze, że za zakupy zawierające produkty standardowe oraz e-bon prezentowy zapłacić można jedynie przelewem lub systemem online.

W przypadku wyboru opcji "ZA POBRANIEM" realizacja e-bonu nie będzie możliwa.

Życzymy miłego obdarowywania! 

Przesyłka kurierska DHL "DO DRZWI" (1 dzień*) - 12 zł

Punkt odbioru DHL (1 dzień*) - 10 zł

Paczkomaty InPost (3 dni*) - 12 zł

Paczka priorytetowa (1-2 dni*) - 10 zł

Przesyłka kurierska za pobraniem (1 dzień*) - 21 zł

Paczka priorytetowa za pobraniem (1-2 dni*) - 15 zł

Przesyłka zagraniczna (UE) - sprawdź tutaj

Odbiory osobiste (do 3 dni*) - sprawdź tutaj:
link do Warszawa, Dzielna 15

* dostawa w dni robocze (z pominięciem Świąt oraz weekendów), termin liczony jest od dnia nadania przesyłki

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie