WARSZTATY KOSMETYCZNEIdea prowadzenia warsztatów pojawila się w głowach naszych klientów na długo przed tym, nim same zdążyłyśmy o tym pomyśleć. Początkowo potraktowałyśmy to jako wyzwanie, ale od razu przygotowałyśmy się do sprawy rzetelnie i ... ruszyłyśmy biegiem :)
Zbudowałyśmy program zajęć, które oferują doskonałą porcję relaksu i rozrywki połączoną z kreowaniem kosmetyku siłą własnych rąk, co wyzwala w uczestnikach dziecięcie, naprawdę dziecięce radość i entuzjazm.

Dziś możemy pochwalić się prowadzeniem warsztatów dla firm takich jak: Citybank, Domoteka, Wyborowa, Dom Development czy Skanska.

Mówią Państwo, że jesteśmy całkiem sympatyczną ekipą, która potrafi uczyć ale i bawić. Działamy sprawnie i bezinwazyjnie, potrafimy poprowadzić zarówno kameralne spotkanie jak i duże warsztaty obsługujące do 100 osób dziennie.
Pomaga nam w tym wiedza, doświadczenie, roczna szkoła trenerska ukończona przez Anię i pogodna cierpliwość Sylwii, która pomaga uczestnikom wyjaśniając każdą, najdrobniejszą nawet wątpliwość.

Z prowadzonych przez nas zajęć uczestnicy wychodzą z pięknie zapakowanym, własnoręcznie wykonanym produktem a nierzadko z nową, kiełkującą pasją.

Obsługujemy wszelkiego rodzaju wydarzenia i eventy firmowe, otwarcia sklepów i teambuildingi.
Odwiedzamy Państwa z pełnym zaopatrzeniem i opuszczamy miejsce warsztatów "na czysto".
Nie potrzebujemy dostępu do wody :)
Ofertę z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualnie, potrzebujemy jedynie informacji o:
- charakterze eventu i zapotrzebowaniu na warsztat (czy ma to być krótka zabawa, czy może dłuższa nauka)
- miejscu i czasie, w którym nas Państwo potrzebują
- ilości uczestników imprezy

Prosimy o maile na adres: sylwia@ministerstwodobregomydla.pl
REKOMENDACJE